شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
عرضه اولین خودرو داخلی با گارانتی مشابه خودرو وارداتی
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
اجاره خودرو

عرضه اولین خودرو داخلی با گارانتی مشابه خودرو وارداتی

پرشین خودرو: مدیران خودرو تولیدکننده خودروهای سواری ام.وی.ام در کشور محصول لوکس خود را با برند چری و نام تیگو5 روانه بازار خواهد کرد.

به گزارش«پرشین خودرو»، در ساخت این خودروی اس.یو.وی جدید و زیبا از حضور تیم طراحی و مهندسی خبره اروپایی که در تولید خودروهایی چون مرسدس بنز، پورشه و فورد حضور داشته اند، بهره گرفته شده است.

در ساخت قطعات خودرو نیز از قطعه سازان بزرگ جهانی چون شرکت آمریکایی جانسون، بوش، ولئو و بسیاری دیگر از قطعه سازان بزرگ دیگر بهره گرفته شده است.

براساس این گزارش، موفقیت فروش و رضایت مندی بالای مشتریان در بازارهای جهانی چری منجر به ارائه گارانتی5 سال یا 150000 کیلومتر برای محصول تیگو5 شده است تا نشانی باشد از حضور نسل جدید خودروهای چینی با کیفیت مشابه با خودروهای ژاپنی و کره ای و قابلیت اعتماد بالای آنها که آن را در بازارهای جهانی به خوبی اثبات کرده اند.

شنیده ها حاکی است که مدیران خودرو برای گل سرسبد محصولات خود، یعنی تیگو5، برنامه های ویژه ای را در نظر گرفته که به زودی باید منتظر اعلام آنها باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مدیران خودرو
نظر بینندگان
1
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بهترین خودرو رنو کپچر هست با مبلغ 105 میلیون فرانسوی ... چینی رو نخرید
كاربر
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۵
تازه اونقدرها هم زیبا نیست.
حسین
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۴
بنده ام وی ام ۱۱۰ داشتم با گارانتی متاسفانه انقدر این ماشینن پشت یدک کش بود من سوارش نشدم صفر هم بود ایا کیا پیکانتو هم که ارزانترین ماشین کیا هست هم به این شکل است ؟ در ضمن بسیار رفتار ناپسندی با بنده داشتند و چند بار گفتن عکسی از ایرادات ماشین باید برود چین اگر تایید شد جزو گارانتی است همش هم ایراد موتوری بود
اریا
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۴
بابا قراره این ماشین مسخره چینی را بدن٨٠ تؤمان با این پول یك ماشین دست دوم بسیار خوب ژاپنی مثل سوزوكی یا ماشین های كره ای میشه گرفت
!!!!!!!!
vote
۸
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۴
مسخرست شرکت ام.وی.ام یعنی مونتاژ کار ساده نه خودروی تولید داخل
!
!
!