یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۳:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
سهمیه گازوئیل 15 مهرماه شارژ می‌شود
۲۳:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
اجاره خودرو

سهمیه گازوئیل 15 مهرماه شارژ می‌شود

پرشین خودرو: سهمیه پایه گازوئیل پیش بینی شده در طرح تخصیص سوخت به ازای پیمایش، ۱۵مهر در کارت سوخت خودروها شارژ می شود.

به گزارش پرشین خودرو، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: در طرح ملی تخصیص سوخت به ازای پیمایش دو نوع سهمیه (پایه و عملکردی) پیش بینی شده است.

منصور ریاحی افزود: سهمیه پایه، سوخت تخصیصی به خودورهای گازوئیل سوز است که براساس نوع و ظرفیت خودرو در کارت سوخت آنها شارژ می شود.

وی همچنین درباره سهمیه عملکردی نیز گفت: این سهمیه بر اساس کارکرد واقعی خودروهای گازوییل سوز دارای اسناد حمل، (بارنامه،صورت وضعیت) به خودروها تخصیص می یابد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، تصریح کرد: در مرحله نخست اجرای طرح تخصیص سوخت به ازای پیمایش، ناوگان حمل بار و مسافر، نخستین سهمیه پایه را دریافت کرده اند.

وی با بیان این که نخستین سهمیه پایه اول مهر امسال (همزمان با شروع طرح) در کارت سوخت خودروها شارژ شده است، تصریح کرد: پیمانه دوم این سهمیه نیز در 15 مهر شارز خواهد شد.

ریاحی درباره سهمیه علمکردی نیز گفت: شارژ اولیه این نوع سهمیه که براساس بارنامه و صورت وضعیت انجام می گیرد، مهر امسال در کارت سوخت خودروهای حمل بار و مسافر انجام شده است.

به گفته وی، مرحله دوم تخصیص سهمیه عملکردی گازوئیل به ازای بارنامه و صورت وضعیت نیز برپایه نتایج حاصل از شارژ مرحله اول است.

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران،طرح تخصیص سوخت به ازای پیمایش را طرحی ملی خواند و از آن به عنوان سامانه هوشمند 2 یاد کرد.

ریاحی گفت: این طرح از زمان مصوب شدن آن در دولت در مدت زمان هشت ماه در کار گروهی متشکل از وزارت نفت، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، همچنین وزارت کشور، ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل و دیگر بخشهای مرتبط پیگیری و اجرایی شده است.

وی ویژگی سامانه هوشمند 2 را با توجه به زیر ساختهای مخابراتی ایجاد شده به وسیله وزارت ارتباطات و فناوری، برخط (آنلاین) بودن آن عنوان کرد.

با آغاز طرح تخصیص سوخت به ازای پیمایش، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به منظور اطلاع هرچه بیشتر عموم از جزئیات اجرای این طرح، علاوه بر معرفی سایت الکترونیکی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اسامی 32 مرکز پاسخگویی زیر مجموعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را برای پاسخ به سئوالات ذینفعان این طرح اعلام کرده است.

بنابر اظهارات داود عربعلی، رئیس روابط عمومی و سخنگوی شرکت ملی پخش، مردم می توانند علاوه بر سایت سازمان راهداری به نشانی، WWW.RMTO.IR با مراجعه به سایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به نشانی WWW. NIOPDC.IR نیز با دسترسی به شماره تماسهای مراکز پاسخگویی شرکت ملی پخش، با طرح سئوالات خود، از جزئیات بیشتر این طرح اطلاع حاصل کنند.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
كارت سوخت
نظر بینندگان
!
!
!