شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
تولید 2 هزار خودرو هایما تا پایان امسال
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو خراسان عنوان کرد:

تولید 2 هزار خودرو هایما تا پایان امسال

پرشین خودرو: تعداد و قیمت خودروی جدید هایما که در «ایران خودرو خراسان» مونتاژ و به بهره برداری رسیده بود مشخص شد.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان با اعلام این خبر به خبرنگار «پرشین خودرو» گفت: خرداد ماه سال جاری تعداد محدودی خودرو هایما ساخته شد و قرار بود ابتدای 6 ماهه دوم امسال تولید انبوه آن آغاز شود که این اتفاق افتاد.

بیژن زاهدی فرد ادامه داد: تا پایان سال 2 هزار خودروی هایما به صورت اتوماتیک و دستی فول آپشن تولید و روانه بازار خواهد شد.

وی افزود: قیمت قطعی این خودرو شاسی بلند هنوز مشخص نشده است اما در تلاش هستیم حدود قیمتی کمتر از 100 میلیون تومان برای این خودرو تعیین شود.

پیش از این مدیر واحد مونتاژ ایران خودرو خراسان گفته بود مدیر چینی پروژه هایما در ایران توانایی های شرکت خودرو ساز داخلی برای تولید این خودرو را تایید کرده است.

همایون ساقی در همین رابطه اظهار داشت: پس از تست خودرو در خرداد ماه سال جاری و رفع نواقص مراحل تولیدی از قبیل بهینه سازی جیک ها، آموزش نیروی انسانی و به روز کردن برخی تجهیزات تولیدی، 10 دستگاه خودرو هایما اتوماتیک و 3 دستگاه دنده ای فول آپشن تولید شد.

وی ادامه داد: پس از تولید این تعداد خودرو با اعمال تغییراتی در قسمت تریم به اندازه 6 سایت کاری و افزایش فضای منطقه ای ساب پیش مونتاژ، قصد داریم تولید انبوه و هدفمند این خودرو را از ابتدای 6 ماهه دوم امسال آغاز کنیم.

تولید خودرو شاسی بلند هایما که حدود یک سال پیش در مجموعه ایران خودرو خراسان تعریف و اجرایی شده بود با حجم موتور 2000 سی‌سی تا پایان سال جاری روانه بازار خودرو کشور خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
جابر
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۷/۱۸
شکل ظاهری هایما بد نیست اگه قیمتش دوربره 50میلیون باشه قیمت معقولیه
ایرانی
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۶
هایما دیگه چیه؟آخه چرا این مدیران درک درستی از بازار ندارند بابا حرف مردم رو بفهمید.هایما رو نمیخوایما
farhad
vote
۱۰
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بچه 5 ساله میفهمه اما مدیران خودرویی نمیفهمند IQ مدیران خیلی بالاست
مهران
vote
۱۳
vote
۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اووووووه خداپدرتوبیامرزه این همه آسمون ریسمون به هم بافتی میگی قیمتش رو سعی میکنیم زیر 100 میلیون تومان بدیم.به خدا هیچ دیوانه ای هم بااین قیمت نمیاد این ماشین چینی رو بخره.الکی وقتتون رو تلف نکنین و هزینه رو دست خودتو نذارین که مجبور شین خط تولید رو تعطیل کنین.اینو بچه 5 ساله هم میفهمه
!
!
!