سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
تهیه طرح17بندی در حمایت از خودروسازان
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اجاره خودرو
وزیر صنعت با حضور در مجلس اعلام کرد

تهیه طرح17بندی در حمایت از خودروسازان

عضو هیئت رئیسه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی از قولها و وعده های نعمت زاده برای کاهش قیمت و افزایش کیفیت خودرو و عدم اخراج کارگران صنعت خودرو سازی و قطعه سازان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از افکار، نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره جلسه دیروز یکشنبه فراکسیون کارگری مجلس با محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: محور بحث این جلسه در خصوص خودرو، افزایش کیفیت و کاهش قیمت آن و همچنین مسایل مرتبط با آن بود.

وی با تاکید بر اینکه اینجانب و برخی از اعضای فراکسیون نظرات مختلف خود را در این زمینه ارائه کردیم، افزود: ما خواستار اقدام سریع و قاطع وزیر در این زمینه شدیم و تاکید کردیم که وزارت صنعت علاوه بر آنکه باید قیمت خودروها را کاهش دهد، بلکه باید به کیفیت خودروها هم توجه کرده و نسبت به ارتقای آن اقدامات لازم را بعمل آورد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اخراج برخی کارگران صنعت خودرو سازی و و کارگران قطعه ساز، تصریح کرد: یکی از خواسته های ما از وزیر هم توجهبه مشکل کارگران مذکور بود و ما تاکید کردیم که وزیر باید مانع اخراج کارگران شود.

قاضی پور با اشاره به اظهارات وزیر در این جلسه تصریح کرد: آقای نعمت زاده قول داده که کیفیت خودروهای داخل را ارتقا دهد و برای آن برنامه سیاست مناسبی طراحی و اجرا کند. همچنین وزیر قول داده که در جهت کاهش قیمت خودرو هم اقدامات لازم را بعمل آورد.

وی با بیان اینکه وزیر قول داده تا کارگران صنعت خودرو سازی و قطعه سازان اخراج نشوند، افزود: آقای نعمت زاده اعلام کرد که در حمایت از خودرو سازان طرح ۱۷ بندی تهیه و آماده شده که قرار است در هیئت دولت مطرح و با تصویب آن، اجرایی شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مجلس
نظر بینندگان
!
!
!