شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
اجاره خودرو
کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها اعلام کرد

وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور

پرشین خودرو: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: به دلیل اجرای عملیات عمرانی و کارگاه جاده‌ای در محور کندوان و در محدوده سد کرج، در حال حاضر ترافیک در برخی مقاطع مسیر، نیمه‌سنگین است.

به گزارش «پرشین خودرو»، یاسر خالدی کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها گفت: درحال حاضر همه محورهای منتهی به شمال کشور نظیر هراز، کندوان و فیروزکوه باز است.

وی ادامه داد: در محور کندوان و در محدوده سد کرج، به دلیل اجرای عملیات عمرانی و کارگاه جاده‌ای، ترافیک در برخی مقاطع مسیر، نیمه سنگین گزارش شده است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: همچنین در محورهای بومهن‌-تهران محدوده پلیس راه جاجرود و محور پاکدشت-شریف‌آباد ترافیک فعلی نیمه سنگین است.

بنابراین گزارش همچنین بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ اکنون به‌ جز جاده‌های مسدود و دارای محدودیت ترافیکی اعلام شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

‌پرترددترین جاده‌های کشور

‌آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج‌،‌‌‌ آزادراه کرج-قزوین، آزادراه ‌قزوین-کرج،‌ ‌آزادراه‌ ‌‌‌تهران-قم‌‌، ‌‌آزادراه ‌قم-تهران‌‌، آزادراه ساوه-‌تهران‌، آزادراه تهران-ساوه، مسیر پاکدشت-تهران‌ و تهران-پاکدشت، ‌محور‌های ‌تهران-شهریار‌ و شهریار-تهران‌ و محورهای تبریز-ایلخچی و ایلخچی-تبریز در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند.‌‌‌‌‌‌‌

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج-قزوین‌‌

در باند شمالی آزادراه تهران ـ کرج ـ قزوین‌ مقطع واقع در استان البرز تا روز 30 آبان 94 ‌روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته‌ از ساعت 07:00 تا 15:00 به غیر از روزهای چهارشنبه‌، پنجشنبه‌، جمعه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت حدفاصل ‌تیر 200 تا پل کلاک‌ تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در آزادراه تهران-قم

در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا پایان سال 94 تردد هرگونه وانت بار‌، حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن‌آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می‌شود.

ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می‌‌شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای‌‌

بزرگراه تهران ـ فیروزکوه واقع در استان تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می‌شود.

‌‌در محور هراز تونل جدید گردنه امامزاده هاشم‌ واقع در استان‌های تهران و مازندران از پنجم مهر تا 30 مهرماه 94 به‌ دلیل اجرای عملیات کارگاهی و ایمن‌سازی تونل‌ مسدود و تردد به صورت رفت و برگشت از گردنه امامزاده هاشم و محورهای فیروزکوه و کندوان انجام می‌شود.

‌محور هراز روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه‌، جمعه، بعد از ظهر روز سه‌شنبه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) همزمان با اجرای عملیات، انجام می‌شود.

آزادراه تبریز-زنجان واقع در استان آذربایجان شرقی‌ تا روز 13 آبان ماه 94 ‌ساعت 8 الی 18‌ به‌دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت‌ حدفاصل کیلومتر 0 تا 100 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات‌ با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور آزاد‌راه مشهد - باغچه (باند رفت و برگشت)‌ واقع در استان خراسان رضوی تا روز 30 آذر 94 ساعت 6 تا 18 ‌به‌ دلیل اجرای عملیات آسفالت حفاظتی در کیلومتر صفر تا 39 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

آزادراه تبریز ـ زنجان (باند شمالی اتوبان شهید کسایی)‌ واقع در استان آذربایجان شرقی تا روز 10 مهر‌ماه 94 ‌ساعت 7 الی 18 ‌به‌ دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری‌ حدفاصل کیلومتر 100+0 تا 00+21، انسداد یک خط عبوری تردد با اجرای عملیات‌ با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

‌رانندگان با رعایت اصول ایمنی، سفری‌ مطمئن خواهند داشت؛ مدت زمان تردد در جاده‌ها از مبدأ تا رسیدن به مقصد هم بخشی از سفر است، بهتر است مسافران از این زمان هم برای بهره‌مندی سفر خود استفاده کنند و فقط به رسیدن به مقصد نیندیشند.

مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!