شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
جایگاه‌های سوخت دولتی فرسوده هستند
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
اجاره خودرو
رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور

جایگاه‌های سوخت دولتی فرسوده هستند

پرشین خودرو: رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور با بیان این که پمپ‌های بیشتر جایگاه‌های خصوصی سالم است‌،‌ گفت: معمولا پمپ‌های خراب و بی‌کیفیت مربوط به جایگاه‌های دولتی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، بیژن حاج‌محمدرضا با تاکید بر اینکه به طور کلی تعداد جایگاه‌های دارای پمپ خراب چندان زیاد نیست، ادامه داد: جایگاه‌های دولتی دارای پمپ خراب نیز معمولا اجاره داده می‌شود و چند کارگر آن را اداره می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه بیشتر جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر کشور دارای تلمبه‌های جدید و امکانات به‌‌روز هستند، افزود: 34 تا 35 جایگاه دولتی در کشور وجود دارد که نیازمند نوسازی هستند و البته به دلیل فرسودگی تجهیزات، کارمزد کمتری هم به آنها تعلق می‌گیرد.

رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور همچنین تاکید کرد: دولت باید این تعداد جایگاه را به بخش خصوصی واگذاری کند تا هم عملیات نوسازی آنها انجام شود و هم خدمت‌رسانی به شهروندان باکیفیت‌تر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در تهران ۲۶۰ جایگاه سوخت در مدار بهره‌برداری قرار دارد، اما بازهم شاهد وجود صف‌های طولانی پیش روی جایگاه‌ها به ویژه در ساعات پیک هستیم، تاکید کرد: مسئولان باید شرایط جایگاه‌داری را بهبود بخشند تا سرمایه‌گذاران در این بخش سرمایه‌گذاری کنند و با توسعه جایگاه‌ها، شاهد از بین رفتن صف‌های سوخت‌گیری در شهر باشیم.

حاج‌‌محمدرضا درباره کمبود جایگاه به ویژه در غرب تهران افزود: تعداد اندکی جایگاه سوخت در این ناحیه از پایتخت فعال هستند و در صورتی که دولت و شهرداری در این بخش از سرمایه‌گذاران حمایت نکنند، همچنان شاهد این کمبود در نواحی غربی تهران خواهیم بود.

منبع: آنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جایگاه سوخت
نظر بینندگان
!
!
!