پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
نخریدن خودرو کیفیت را بالا نمی برد
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
اجاره خودرو
رییس انجمن قطعه سازان:

نخریدن خودرو کیفیت را بالا نمی برد

پرشین خودرو: رییس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو اعلام کرد: کمپین نخریدن خودرو نمی تواند موجب رشد یکباره کیفیت خودروهای داخلی شود.

محمدباقر رجال در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو» با بیان این مطلب گفت: وجود جریان هایی از این قبیل نه تنها ناامنی اقتصادی و صنعتی را در کشور رقم می زند، بلکه موجب تزریق اطلاعات غلط و بی پایه و اساس به بدنه جامعه می شود.

وی اظهار داشت: مردم یقین داشته باشند کمپین نخریدن خودرو موجب بالا رفتن کیفیت خودرو نمی شود بلکه باید مسائل اقتصادی و مالی خودروسازان و قطعه سازان حل شود تا کیفیت ها هم بالاتر برود.

رجال در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت تمام شده یک خودروی ساخت داخل با آنچه در این کمپین مطرح می شود انطباق دارد؟ اضافه کرد: این مساله به هیچ وجه منطقی نیست و تنها یک حساب سرانگشتی نشان می دهد که حتی برخی از خودروها با زیان تولید می شود.

رئیس انجمن قطعه سازان در رابطه با راهکارهای کاهش هزینه های تولید خودرو و متعادل سازی قیمت ها، تصریح کرد: باید بپذیریم کارخانه های خودروسازی بیش از ظرفیت خود دارای نیرو هستند و می توان مورد مشابه تولیدی پیدا کرد به طور مثال می توان تعداد نیروهای برخی شرکت های خودروسازی در اروپا با تیراژ یکسان را با خودروسازان ایرانی مقایسه کرد.

وی در پایان افزود: شاید بتوان گفت در شرکت های خودروساز داخلی 4 برابر شرکت های مشابه با ظرفیت تولید یکسان نیرو وجود دارد و طبیعتا هزینه این نیروها برای شرکت ها بسیار بالاست.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
ابوالفضل
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۷/۱۱
ما راضی نیستیم ضرر کنید خط تولید رو جمع کنید
ارش
vote
۳
vote
۱۳۹۴/۰۷/۱۱
مگه مردم باید هزینه نیروهای اضافی و پاداش مدیران رو بدند جمع کنید این بازار را
#علی#
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۷/۱۱
حالا این که میگه تعدادنیروها زیادن تهدید اخراج بحساب میاد یا کارشناسانه گفته؟!!!!
!
!
!