سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
خودروسازان از خودروهای اروند الگو بگیرند
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۰
اجاره خودرو
نماینده شوش مطرح کرد

خودروسازان از خودروهای اروند الگو بگیرند

پرشین خودرو: نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید تردد خودروهای اروندی در سطح استان را فرصت دانست، گفت: تردد این خودروها به ایجاد بازار رقابتی و افزایش کیفیت در خودروهای داخلی کمک می‌کند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا: سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس اظهار کرد: در شورای تامین استان با توجه شرایط خاص موجود تصمیم گرفته شد که مردم از مزایای منطقه آزاد اروند استفاده کنند و تردد خوروهای اروندی در سطح استان مجاز باشد که از همان ابتدا این تصمیم با مخالفت‌هایی در بیرون استان مواجه شد.

وی افزود: برخی مخالفت‌ها در وزارت صنعت، معدن و تجارت وجود داشت که این مشکل در همان وقت حل شد.

نوری تصریح کرد: هر ایده و تصمیم بدون شک مخالفانی را دارد و مسوولان ارشد استان با توجه به گرمی هوا و در نظر گرفتن تمام جوانب امنیتی و اجتماعی تصمیم تردد خودروها در سطح استان را گرفتند و مصلحت استان در این طرح دیده شد و این موضوع برای مسوولان ارشد کشور نیز توضیح داده شد و این مساله تقریبا حل شده است و هیچ مخالفتی با آن وجود ندارد.

نوری با بیان این که مخالفت با تردد ماشین‌های اروندی در سطح استان خوزستان قابل هضم است، عنوان کرد: این طرح برای نخستین بار در خوزستان اجرا شد و در استان دیگری وجود نداشت و این تصمیم در خود استان گرفته شد که به طور طبیعی تا زمانی که این مساله جا پیدا کند مخالفان خود را دارد؛ ممکن است در جاهای دیگر چشم و هم چشمی باشد و موضوع تردد این خودروها که مختص استان است در جاهای دیگر نیز در نظر گرفته شود و بنابراین مقاومت‌هایی در سطح مسوولان ارشد کشوری وجود دارد که قابل هضم است.

وی با تاکید بر این که نباید تردد خودروهای پلاک اروند را تهدید حساب کرد، بلکه آن را یک فرصت دانست، گفت: تاکید ما بر خرید و فروش تولیدات داخلی است اما تردد خودروهای اروندی در استان باید فرصتی برای مجموعه خودروسازان در جهت ایجاد فضای رقابتی باشد و بتوانند خودروهای با کیفیت و به روزی تولید کنند.

نوری خاطرنشان‌کرد: انتظار مردم و مصرف‌کنندگان این است که خودروهای اروندی الگویی برای کیفیت تولید، خودروهای داخلی باشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
مصطفی
vote
۴
vote
۱۳۹۴/۰۷/۱۰
من نمی دونم شما چرا گیر دادین به این مردم خوزستان!! بندگان خدا این همه سال سرشون بمب ریختن ، پول نفت توی استانشون خرج نشد و ... حالا یه ماشین نمی تونن توی استانشون سوار بشن؟؟ ما توی منطقه آزاد انزلی هستیم و الان دو سال هست که قراره کل استان توی محدوده قرار بگیره شما با این خبرایی که میزنین فقط دارین جو رو متشنج می کنین
ایرامی
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۷/۱۰
نماینده محترم خودروسازان ما خودشان الگو هستند.الگوی بی کیفیتی
!
!
!