شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۴ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
35 شرکت قطعه ساز فرانسوی امروز در تهران
۱۵:۳۴ | ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
اجاره خودرو
به منظور گسترده تر شدن همکاری ها در صنعت قطعه سازی صورت می پذیرد

35 شرکت قطعه ساز فرانسوی امروز در تهران

پرشین خودرو: چندین شرکت معتبر قطعه ساز فرانسوی امروز در راس یک هیات بلند پایه اقتصادی وارد کشور می شوند.

دبیر انجمن قطعه سازان، در گفت وگو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب گفت: 35 شرکت قطعه ساز فرانسوی به منظور توسعه همکاری ها با شرکت های قطعه ساز داخلی جزء هیات اقتصادی فرانسه هستند که امروز وارد تهران می شوند.

ساسان قربانی ادامه داد: به دلیل اینکه شرکت های خودروساز فرانسوی مانند رنو و پژو از گذشته وارد بازار خودرو ایران شده اند تعاملات شرکت های قطعه سازی همواره بین 2 کشور ایران و فرانسه مثبت بوده است.

وی افزود: شرکت رنو از ابتدا در بحث قطعه سازی پیش قدم بود و احتمالا در راستای افزایش دانش فنی و تکنولوژی در ایران، در این سفر اتفاقات مثبتی از سوی این شرکت شاهد خواهیم بود.

قربانی با اشاره به مراودات گسترده شرکت های قطعه ساز داخلی و فرانسوی عنوان کرد: پیش بینی ما این است همکاری های فی مابین ایران و فرانسه در حوزه قطعه سازی خودرو دراز مدت باشد.

سخنگوی شورای سیاستگذاری خودرو در پاسخ به این پرسش که دورنمای سفر این هیات فرانسوی به ایران چیست توضیح داد: پس از مذاکرات هسته ای وین و توافق حاصل شده طرف های اروپایی به خصوص شرکت هایی که از گذشته در بازار ایران حضور فعالی داشتند تمایل پیدا کردند که دوباره وارد صنعت خودرو کشور شوند. از آن گذشته شرایط به وجود آمده در بیشتر ابعاد اقتصادی کشور موجب شده طرف های خارجی بخواهند ظرفیت بازار ایران را برای سرمایه گذاری بسنجند.

وی در پایان بیان کرد: شاید دلیل سفرهای متعدد طرف های خارجی به کشور در این 2 سال اخیر همین باشد و طبیعی است که صنعت قطعه سازی که از صنعت های مهم کشور به حساب می آید از این قائده مستثنی نباشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!