شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۴ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
بنزین در سبد صادرات کشور
۱۴:۱۴ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
اجاره خودرو

بنزین در سبد صادرات کشور

پرشین خودرو: معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت گفت: بنزین از سال آینده در سبد محصولات صادراتی کشور قرار خواهد گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از شانا، منصور معظمی، امروز سه شنبه (٢١ مهرماه) در هفتمین نشست هیئت نمایندگان اتاق تهران در مورد مشارکت بخش خصوصی در صنعت نفت با اشاره به این که این صنعت در شرایط فعلی اقتصادی کشور پیشران است، به حجم بالای تولید و مصرف فرآورده های نفتی در کشور و سرمایه گذاری کیفیتی و صادراتی که می توان در این بخش داشت اشاره و اظهار کرد: صادرات فرآورده هایی همچون نفت گاز، نفت کوره و همچنین بنزین که از سال آینده به سبد محصولات صادراتی افزوده می شود، فرصتهایی قابل توجه برای بخش خصوصی ایجاد می کند.

معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت با اشاره به این که مجلس شورای اسلامی فرصتی طلایی برای بخش خصوصی با استفاده از بند «ق» در بودجه سال ٩٣ و ماده ١٢ قانون رفع موانع تولید ایجاد کرده است، گفت: این فرصتها منجر به انجام پروژه های کوچک و بزرگی می شود که با سرمایه گذاری اندکی می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی در انرژی و درآمد خوبی برای سرمایه گذاران شود.

وی افزود: با توجه به توانمندیها و فرصتهایی که صنعت نفت دارد با ایجاد فضای لازم بویژه در بخش غیردولتی می توان به بهبود شرایط کشور کمک کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
وزارت نفت
نظر بینندگان
!
!
!