سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
لوکس‌ترین برند خودروی دنیا
۱۵:۳۹ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
اجاره خودرو

لوکس‌ترین برند خودروی دنیا

پرشین خودرو: مرسدس بنز با دو برابر شدن رشد فروش نسبت به رقیبانش، از ب ام و و آئودی عبور کرد و برای سومین ماه متوالی برترین برند خودروی لوکس جهان شد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، تحویل خودرو از سوی مرسدس بنز ماه گذشته 16 درصد افزایش یافت و به 188 هزار و 400 دستگاه رسید در حالیکه شمار خودروهای تحویل داده شده توسط ب ام و 180 هزار و 500 دستگاه و آئودی 170 هزار و 900 دستگاه بود.

به گفته تحلیلگر موسسه "آی اچ اس اتوموتیو"، مدلهای شاسی بلندی شامل جی ال سی، جی ال ئی و جی ال ای جدید کمک کردند برند مرسدس بنز برای نخستین بار از سال 2010 از آئودی پرفروش‌تر شود.

چین در این موفقیت به مرسدس که با آئودی و ب ام و برای تصاحب عنوان برتری در بازار خودروی لوکس جهان در جدال است، کمک کرد. فروش مرسدس بنز از ابتدای امسال تا پایان سپتامبر تا حدود زیادی به کمک مدلهای جدیدی مانند شاسی بلندهای کوچک، 31 درصد افزایش یافت در حالیکه رشد فروش ب ام و دو درصد و فروش آئودی در سطح مشابه بود.

ریزش بازار سهام و کندی رشد اقتصادی چین، مصرف کنندگان این کشور را از خرید خودروهای جدید برحذر داشته، با اینهمه رشد حجم فروش هر سه خودروساز در چین دلگرم کننده بوده است. فروش ب ام و در چین طی ماه سپتامبر 12 درصد، آئودی 2.9 درصد و مرسدس بنز 53 درصد افزایش یافت.

ب ام و در میان این سه شرکت آخرین شرکتی بود که فروش ماهانه را گزارش کرد. فروش جهانی ب ام و در 9 ماه نخست امسال 5.8 درصد افزایش یافت و به 1.4 میلیون خودرو رسید و پس از آن مرسدس قرار گرفت که میزان فروشش با 15 درصد افزایش، به 1.38 میلیون دستگاه رسید و فروش آئودی با 3.8 درصد رشد، 1.35 میلیون دستگاه بود.

طبق ارزیابی آی اچ اس، ب ام و ممکن است امسال با فروش 1.9 میلیون خودرو در مقایسه با فروش 1.8 میلیون خودرو توسط مرسدس بنز، با فاصله کوتاهی برتری خود را حفظ کند.

آئودی هم با وجود اینکه شرکت مادرش فولکس واگن درگیر رسوایی تقلب در تست آلایندگی خودروهای دیزلی شده، از ابتدای امسال تاکنون رشد قوی داشته است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مرسدس بنز
نظر بینندگان
محمد الداغی
vote
۰
vote
۱۳۹۴/۰۷/۲۱
باسلام .خداقوت.وخسثه نباشید ازدیدن سایت شما لذت بردم ومیخواهم عضو شوم وهرکمکی از من ساخته باشد در خدمتم
!
!
!