چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۰۱ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
ریفرمیت صادر شده دوباره وارد می‌شود!
۱۷:۰۱ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
اجاره خودرو
مدیرکنترل تولید شرکت صنایع پتروشیمی

ریفرمیت صادر شده دوباره وارد می‌شود!

مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اینکه از استفاده ریفرمیت در تولید بنزین توسط شرکت ملی پالایش و پخش بی‌خبر است گفت: تأیید استاندارد بنزین برعهده شرکت ملی پالایش و پخش است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از تسنیم، علی‌محمد بساق‌زاده درباره نامه‌ شرکت ملی پالایش و پخش مبنی بر تأیید دریافت بنزین تولید شده در واحد پتروشیمی امام و ریفرمیت از واحد پتروشیمی نوری گفت:شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی متخصص بنزین است. من اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پتروشیمی‌هایی مانند بندر امام و نوری بخشی از ریفرمیت یا آروماتیک تولیدی خود را صادر می‌کنند گفت: اگر پتروشیمی بندر امام بنزین تولید کرده باشد نیز جز وظایف شرکت ملی پالایش و پخش است که این موضوع را کنترل کند.

بسازق‌زاده در پاسخ به اینکه گفته می‌شود ریفرمیت صادر شده دوباره به کشور وارد می‌شود گفت: اگرچه خریدار محصولات پتروشیمی مشخص است اما شرکت پتروشیمی‌ نمی‌تواند کنترل کند که محصول صادر شده دوباره به کشور وارد می‌شود یا خیر. من این موضوع را نه رد می‌کنم و نه تأیید.

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص منطقه - عراق، سوریه و یمن- کمبود بنزین در منطقه وجود دارد و به همین دلیل این محصولات صادراتی در این کشورها استفاده می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه از نظر شما می‌توان در تولید بنزین از ریفرمیت پتروشیمی استفاده کرد گفت: صنایع پتروشیمی تخصصی درباره بنزین ندارد؛ درست است که از طریق ترکیب کردن ریفرمیت با سایر مؤلفه‌ها می‌توان بنزین تولید کرد اما استانداردهای آن باید رعایت شود و این استانداردها نیز دست شرکت ملی پالایش و پخش است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!