شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
استفاده خلاقانه از وانت پراید در عراق
۱۳:۴۵ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
اجاره خودرو

استفاده خلاقانه از وانت پراید در عراق

پرشین خودرو: نخستین خودروهای وانت سایپا 151 مجهز به کافه تریا به کشور عراق صادر شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودروهای سایپا 151 در طراحی جدید به عنوان اغذیه فروشی های سیار، در سطح شهرهای این کشور استفاده خواهند شد. شرکت سایپا پس از انجام بررسی های همه جانبه و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم کشور عراق، تصمیم به حضور در این بخش از بازار گرفت تا به واسطه ی مزایای رقابتی محصولات و در ادامه حضور موفق و سهم قابل توجه در خودروهای سواری، نیاز بخش های جدیدی از بازار را برطرف نموده و جایگاه خود را در میان رقبای این بازار ارتقا دهد.

گفتنی است بر اساس نتایج به دست آمده از فعالیت های تحقیقات بازار مبنی بر تاثیر کاهش قیمت نفت بر قدرت خرید مردم، پاسخگویی به این نیاز در میان مصرف کنندگان عراقی در دستورکار شرکت سایپا قرار گرفت که متعاقب آن خودروی سایپا 151 مجهز به کافه تریا در این گروه خودروسازی طراحی، تولید صنعتی و صادر شد.

براساس گزارش معاونت صادرات سایپا، با توجه به استقبال گسترده ی مشتریان عراقی از این خودرو در نمایشگاه بین المللی بغداد، پیش بینی می شود در اولین سال عرضه ی این خودرو به بازار عراق، حداقل 1000 دستگاه از آن به فروش برسد.

شرکت سایپا به عنوان بزرگترین صادرکننده خودروی کشور در سال های اخیر، علی رغم تشدید محدودیت های بین المللی و بی ثباتی سیاسی- اقتصادی در اغلب بازارهای صادراتی، در تلاش است تا با توسعه و تنوع سبد محصولات صادراتی خود، رکوردهای جدیدی را در این حوزه کسب نماید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!