سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۵۲ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
کاهش مصرف انواع سوخت در تهران
۱۶:۵۲ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
اجاره خودرو

کاهش مصرف انواع سوخت در تهران

پرشین خودرو: مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان تهران با بیان این که مصرف بنزین این استان در نیمه نخست امسال دو میلیارد و ٦٠٠ میلیون و ٩٠٧ هزار لیتر بوده است، گفت: مصرف این فرآورده نفتی در ٦ ماهه نخست پارسال دو میلیارد و ٥١٧ میلیون و ٨١٩ هزار لیتر بوده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایلنا، مرتضی عابدینی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی تهران گفت: مصرف نفت سفید با پنج میلیون و ٦٥٠ هزار لیتر، نفت گاز با بیش از یک میلیارد و ١٤٤ میلیون لیتر و نفت کوره نیز با ٣٢ میلیون و ٦٨٧ هزار لیتر نسبت به ١٨٦ روز نخست پارسال، روندی کاهش داشته اند.

وی کاهش مصرف نفت سفید استان تهران را در مقایسه با نیمه نخست پارسال، ٢١ درصد و این کاهش مصرف را برای نفت گاز ١٨ درصد اعلام کرد.

به گفته عابدینی، نفت کوره مصرفی نیمه نخست امسال نیز نسبت به مدت مشابه پارسال، ٣٢ درصد کاهش داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان تهران درباره مصرف انواع فرآورده نفتی این استان در شهریور ماه امسال نیز گفت: مجموع مصارف فرآورده های نفتی (بنزین، نفت سفید، نفت گاز و نفت کوره) در این بازه زمانی بیش از ٧٠٧ میلیون لیتر و در مدت مشابه پارسال نیز ٧٣٢ میلیون و ٧٠٧ هزار لیتر بوده است.

به گفته وی در میان فرآورده های نفتی یادشده، نفت سفید با ٤٩١ درصد افزایش، بیشترین نوسان تغییر را داشته است.

عابدینی مصرف این فرآورده نفتی را در شهریورماه امسال یک میلیون و ٢٠٠ هزار لیتر و مصرف آن را در شهریورماه پارسال ٢٠٣ هزار لیتر اعلام کرد.

وی اظهار کرد: اعلام دو قطعه کالابرگ فوق العاده در نواحی زیرمجموعه شرکت پخش فرآورده های نفتی استان تهران، دلیل افزایش مصرف نفت سفید استان تهران در شهریورماه امسال بوده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
وزارت نفت
نظر بینندگان
!
!
!