شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۳ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
بررسی وام 25 میلیونی خودرو
۱۰:۴۳ | ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
اجاره خودرو

بررسی وام 25 میلیونی خودرو

پرشین خودرو: وام 25میلیونی خودرو این روزها به نقل محافل خریداران خودرو تبدیل شده است و كارشناسان از آن به عنوان مرهمی برای فروش خودروهای داخلی یاد می‌كنند. اخیرا نیز شورای پول و اعتبار رنگ و بوی رسمی به آن داد تا مشتریان بتوانند به آن امیدوارتر باشند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از صنعت نویس، همه اینها بسته به استقبال بانك‌ها از وام مزبور دارد. با این حال شنیده شده بانك مركزی قرار است اعتبار خوبی در این خصوص به بانك‌ها ارایه دهد تا آنها نیز بتوانند این وام را در مدت زمان كمتری به مشتریان ارایه داده تا خودروسازان نیز نفس راحتی بكشند.

اما شرایط وام خودروی 25 میلیون تومانی قرار است با شرایط بهتر و دردسر كمتری به دست مشتری برسد و گویا تنها با سفته در ازای وام و بدون ضامن قرار است به مشتری اعطا شود.

این وام هفت ساله و با سود 16درصد بوده كه به نظر می‌رسد در مقابل وام‌های بالای 27درصد كنونی بتواند نظر مردم را جلب كند و بخش عمده‌ای از قدرت خرید مردم برای داشتن خودروی صفر كیلومتر را افزایش دهد.

با یك محاسبه با فرمول روز تعیین میزان اقساط هفت ساله(84ماهه) مشخص می‌شود كه مشتریان برای آن باید ماهانه 500هزار تومان به بانك اقساط پرداخت كنند.

با تسهیلات 25 میلیون تومانی، مشتریان می‌توانند با پیش پرداختی چهار میلیونی صاحب پراید شده یا حدود 6 میلیون بدهند پژو 405 سوار شوند.

البته این تفاوت به این دلیل است كه 25میلیون تومان در شرایطی به صورت تمام پرداخت می‌شود كه این رقم معادل 80درصد قیمت خودرو باشد و می‌توان گفت كه به خودروهای بالای 31میلیون تومان حداكثر مبلغ وام تعلق خواهد گرفت.

اما سوال دیگری كه ممكن است برای متقاضیان پیش آید این است كه وضعیت سند خودرو چه خواهد شد؟

طبق آخرین پیگیری‌های صنعت نویس از ایران خودرو، این شركت در صورت تسویه نیمی از اقساط سند خودرو را به نام مشتری خواهد كرد.

آن طور كه تجربه نشان داده حدود دو ماهی زمان نیاز است تا مصوبه شورای پول و اعتبار به مرحله اجرا برسد. ضمن این كه قرار است سود بانكی نیز كاهش یابد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بانک مرکزی
نظر بینندگان
مجید
vote
۲
vote
۱۳۹۴/۰۸/۱۳
ماشین های چشم بادامی ها خیلی بهتراز ماشین های ایران خودرو و سایپا هست . ما ایرانی ها ما مردم این ماشین هارو خریدم وهمایت کردیم . ومتاسفانه تو این همه سال فقط تولید کردید . یه چراغ ماشین وعوض میکردید با یه اسم ومدل دیگه دو الی سه میلیون رو قیمت ماشین میبردید . خیلی وقت داشتید کیفیت ماشین هارو بالا ببرید . ایرانی ها لیاقت سوار شدن بهترین ماشین های روز دنیا رو دارن ودیگه این اهن پاره های سایپا وایران خودرو را نمیخرن
هم وطن
vote
۱۱
vote
۱۳۹۴/۰۸/۰۵
ما دیگر فریب دسیسه های نابخردانه ی شرکت های خودرو سازی را نمی خوریم.همه با هم تحریم خواهیم کرد.
یه بنده خدا
vote
۹
vote
۱۳۹۴/۰۸/۰۳
خریدن خودرو صفر حرام است هرکس خرید خیانت بزرگی کرده
محمد
vote
۱۰
vote
۱۳۹۴/۰۸/۰۱
ما خودروی دسته دوم تمیز را بر خودروی صفر بی کیفیت ترجیح میدهیم ..خودروی صفر افت قیمش زیاده..لاستیک و قطعات موتوری و جلوبندی از چین وارد میشه..فقط بدنه اش تولید داخل هست
علی
vote
۹
vote
۱۳۹۴/۰۷/۳۰
توروخدا این شرکتهای خودرو سازی رو جمع کنید ... بسازید مارو چی به خودرو سازی
افشین
vote
۱۱
vote
۱۳۹۴/۰۷/۳۰
سلام مدیران ارشد ایران خودرو و سایپاووزیر صنعت را سوار پراید کنید وتست تصادف بگیرید اگر زنده ماند من هم ماشین می خرم
حسین
vote
۲۵
vote
۱۳۹۴/۰۷/۲۹
اگه قراره با این پول ماشین بخریم پراید دست دو بهتر هست و در ضمن الان همه یکی دارن و اما اگه فکر می کنند من و امثال من سراغ ماشینهای داخلی با این قیمتها می رویم خیالی است باطل در حال حاضر ارزانترین ماشین باکیفیت ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون است مثلا اگه ۲۵ وام بدن چقدر بزاریم روش. این معامله یک کفه ترازوش پاینتر از اون یکیشه اگه وام بدن هم بدرد مردم نمی خوره اقا ارزونترین ماشین هیوندا رو سوار شدم باور کنید برای من انگار هواپیما سوار شدم اخه برای چی باید پول بدیم برای این خودروهای بی کیفیت من خواهش می کنم از مردم برا یک بار هم که شده برن برای امتحان یه ماشین دست چندم خارجی سوار شن از دوستی اشنایی همسایه ای کسی ببینید فرقش چیه اقا نخرید اگه خیلی لازم داشتید یه پراید دست دو بخرید تا وضیعت تغییر کنه
!
!
!