پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
انتقاد تاکسیرانی از قطع بیمه رانندگان
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
اجاره خودرو

انتقاد تاکسیرانی از قطع بیمه رانندگان

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از قطع بیمه تاکسیران‌ها از سوی سازمان‌های هدفمندی یارانه‌ها و تأمین اجتماعی انتقاد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، میثم مظفر درباره قطع بیمه برخی از تاکسیران‌ها،‌ اظهار داشت: بیمه‌ تاکسیران‌هایی که از اردیبهشت ماه به بعد وارد ناوگان تاکسیرانی‌ شده‌اند در تهران و کل کشور دچار مشکل شده است بنابراین قطع بیمه شامل حال تاکسیران‌هایی که سال‌هاست در تاکسیرانی فعالیت می‌کنند، نمی‌شود.

وی با بیان اینکه سازمان هدفمندی یارانه‌ها و سازمان تأمین اجتماعی یارانه بیمه تاکسیران‌ها را که دولت ماهانه برای هر تاکسیران تعیین کرده بود قطع کرده‌اند، ادامه داد: متأسفانه بر اساس این اقدام نامناسب، 50 درصد سهم بیمه افراد جدیدی که وارد ناوگان می‌شوند، پرداخت نمی‌شود در حالی که انتظار ما از سازمان‌های مربوطه این است که نگاه ویژه‌ای به این قشر داشته باشند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تأکید بر "از دولت تقاضای تجدید نظر در این زمینه را داریم" تصریح کرد: چند ماه گذشته بر اساس پیشنهاد و پیگیری‌های سازمان تاکسیرانی، در کمیسیون‌های اجتماعی و انرژی مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای درباره این موضوع برگزار شد اما متأسفانه مسئولان مربوطه دولتی به‌نوعی بی‌احترامی کردند و در آن سطحی که باید در جلسه حاضر نشدند.

وی با ابراز "هفته گذشته نیز جلسه‌ای با حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره این موضوع برگزار کردیم" افزود: پیگیری‌های سازمان تاکسیرانی در این زمینه به‌طور جدی ادامه دارد و انتظارمان است که دولت نیز در تصمیم خود تجدید نظر کند.

مظفر همچنین قطع شدن بیمه تاکسیران‌های 50 سال به بالا را رد کرد و گفت: بیمه هر فردی که به‌تازگی وارد ناوگان شده پرداخت نشده و در این خصوص گروه سنی مطرح نیست ولی یکی از مشکلاتی که این دسته از تاکسیران‌ها دارند این است که به‌دلیل عبور از سن 50سالگی نمی‌توانند از بیمه خویش‌فرما استفاده کنند.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!