دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
راه نجات صنعت خودرو لزوما حمایت مالی نیست
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
اجاره خودرو
نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با «پرشین خودرو»؛

راه نجات صنعت خودرو لزوما حمایت مالی نیست

پرشین خودرو: نماینده 3 دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بسته های حمایتی دولت از راه کارهای تاثیر گذار برای خروج از رکود اقتصادی فعلی است.

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب گفت: حقیقت این است که در تمام بخش های صنعتی و اقتصادی کشور رکود حکم فرما شده است و بیشتر کارخانه ها با ظرفیت 50 درصدی نیرو و تولید خود در حال کار کردن هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که اوضاع خودروسازان و قطعه سازان را در این رکود چگونه ارزیابی می کنید، عنوان کرد: این تنها خودروسازان و قطعه سازان نبوده اند که از رکود «ضربه» دیده اند بلکه سایر بخش های صنعتی کشور از این رکود بیش از 2 ساله رنج می کشند.

ندیمی در رابطه با راه کارهای خروج از رکود در کشور ابراز داشت: ابتدا باید دانست در حال حاضر مملکت پول زیادی ندارد و در واقع اصلا پولی در جیب ندارد که بخواهد با بسته های حمایتی مالی خودروسازان و قطعه سازان را از این وضع خارج کند و باید فکری اساسی و ریشه ای به حال اقتصاد این مملکت کرد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در خصوص رکود اقتصادی حاکم بر کشور اظهار کرد: همه می دانند که رکود، بلای جان اقتصاد هر جامعه ای است و اگر این وضع ادامه داشته باشد معلوم نیست چه بر سر صنعت کشور بیاید.

وی در پایان تاکید کرد: اعتقاد راسخ دارم تنها راه نجات وضعیت اقتصادی کشور از وضعیت کنونی بسته های حمایتی دولتی است که البته لزوما هم نباید مالی باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مجلس
نظر بینندگان
!
!
!