پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
ترغیب خرید خودرو فقط با ارائه وام ممکن نیست
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
اجاره خودرو
استقبال از تسهیلات خودرو از دید نماینده مجلس؛

ترغیب خرید خودرو فقط با ارائه وام ممکن نیست

پرشین خودرو: یک نماینده مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد وام های اخیری که به خریدارن خودرو داده می شود قطعا مورد استقبال قرار می گیرد.

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب اظهار داشت: حقیقت این است که ارائه وام یکی از سیاست های تشویقی دولت برای «ترغیب» خرید خودرو توسط مردم است و بسته های پیشنهادی متفاوتی برای رونق گرفتن صنعت خودرو وجود دارد که دولت مردان می توانند آنها را نیز برای خارج کردن از وضعیت فعلی خودرو ارائه کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص دیگر راه های ترغیب مردم به خرید اشاره و عنوان کرد: کیفیت و قیمت تاثیر گذاری مستقیم بر نحوه خرید مردم و اصولا رونق بازار خودرو دارد و همواره به خودروسازان توصیه می کنیم کیفیت و قیمت ها را اصلاح کنند.

این نماینده 3 دوره مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که مردم از وام بر چه اساس استقبال می کنند بیان کرد: به طور کلی ایرانیان همواره از وام پذیرایی شایانی کرده اند و در همه حال خواهان آن هستند در واقع به عبارتی دیگر وام ها بدون تقاضا نیستند و تصور می کنم از این وام های 25 میلیونی استقبال شایانی به عمل آید.

ندیمی در همین رابطه ادامه می دهد: به طور کلی هر نوع تسهیلاتی که از سوی دولت ارائه شود قطعا متقاضی خاص خودش را خواهد داشت و از این نظر تصور می کنم، وام ها به اصطلاح روی دست نمی مانند.

وی در پایان با اشاره به اینکه نمی توان نتیجه وام ها را از هم اینک پیش بینی کرد، تصریح کرد: از الان نمی توان نقشی تعین کننده در ازای ارائه وام به متقاضیان خرید خودرو تصور کرد و صرفا باید بازخورد این وام ها را مشاهده کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مجلس
نظر بینندگان
!
!
!