شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۲ | ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
خودرو 53 هزار دلاری با چاپگر سه بعدی تولید می‌شود
۱۵:۲۲ | ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
اجاره خودرو
آغاز پیش فروش خودرو لوکال موتورز از بهار سال 2016

خودرو 53 هزار دلاری با چاپگر سه بعدی تولید می‌شود

پرشین خودرو: شرکت لوکال موتورز با استفاده از یک چاپگر سه بعدی پیشرفته موفق به ساخت یک خودرو به نام LM3D Swim به ارزش 53 هزار دلار شده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از انگجت، پیش فروش این خودرو از بهار سال 2016 آغاز می شود و عرضه عمومی آن برای اواخر سال 2016 برنامه ریزی شده است.

شرکت سازنده این خودرو قبلا با وزارت دفاع آمریکا هم برای اجرای طرح های مختلف همکاری داشته است. در حال حاضر بررسی هایی برای ارزیابی میزان مقاومت این خودرو در تصادفات رانندگی صورت گرفته که هنوز به پایان نرسیده است.

با استفاده از چاپگرهای سه بعدی لوکال موتورز تولید 2400 دستگاه از این خودروها در سال ممکن خواهد بود که البته تیراژ این خودرو با بررسی تقاضای بازار مشخص خواهد شد. شرکت سازنده این خودرو را هوشمند، ایمن و بادوام توصیف کرده است.

نرم افزار طراحی این خودرو برای چاپ توسط چاپگرهای سه بعدی توسط شرکت زیمنس طراحی شده و ویژگی آن سرعت و انعطاف بالا برای مدل سازی است. شرکت SABIC نیز موارد ترموپلاستیکی مورد نیاز برای استفاده در بدنه و اجزای این خودرو را تامین کرده است.

یکی دیگر از همکاران این طرح شرکت آی بی ام است که ابزار و امکاناتی برای افزایش کارآیی وامنیت این خودرو به خصوص در ترافیک های شهری طراحی کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد این خودرو در زمان عرضه اعلام خواهد شد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لوکال موتورز
نظر بینندگان
!
!
!