شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
نمی توانیم هنگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت کنیم
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
اجاره خودرو
در صورت به فروش نرسیدن قطعات سی.ان.جی؛

نمی توانیم هنگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت کنیم

پرشین خودرو: یک تولیدکننده قطعات الکترونیکی در صنعت سی.ان.جی گفت: با توجه به رکود بازار وسایل الکترونیکی، بیشتر قطعه های کارخانه ها اکنون در حالت «خواب قطعه» به سر می برد.

علیرضا گودرزی در گفت و گو با «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب عنوان کرد: یکی از مسائل طبیعی در صنعت سی.ان.جی، تکنولوژی بالا و پیشرفته در این صنعت است و به صورت دوره ای و چند ماهه قطعات این صنعت بهینه و به روز می شود.

وی در همین رابطه ادامه داد: با توجه به اینکه ایران تنها کشور منطقه است که قطعات سی.ان.جی از کیت های کوچک گرفته تا مخازن چندین کیلویی را تولید می کند اگر قرار باشد قطعات به هر علت به فروش نرسند از تکنولوژی روز دنیا به دور می مانیم و مجبوریم قطعات مدل قبلی را همچنان تحویل خودرو ساز یا مشتری دهیم.

گودرزی، گریزی هم به طلب های قطعه سازان سی.ان.جی از خودروسازان زد و اضافه کرد: متاسفانه مبالغ هنگفتی از خودروسازان طلب داریم که هیچ کدام نتوانستند به تعهدات خود نسبت به تسویه بدهی هایشان اقدام کنند. تصور می کنم همین موضوع یکی از مسائلی باشد که نتوانیم آنطور که باید و شاید به اهداف خود مبنی بر به روز بودن تکنولوژی برسیم.

این تولید کننده قطعات الکترونیکی سی.ان.جی در پاسخ به این پرسش که با این اوصاف تکلیف قطعاتی که باید تحویل خودروسازان شود چه خواهد شد، خاطرنشان کرد: حقیقت امر این است که خودروسازن طلب قطعه سازان سی.ان.جی را نمی دهند اما از طرفی انتظار دارند کیت تولید شده بهترین کیفیت و به روز ترین قطعه دنیا را دارا باشد که با توجه به نداشتن بودجه امری دشوار به حساب می آید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سی.ان.جی
نظر بینندگان
!
!
!