شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۹ | ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
افزایش 49درصدی خودروها در ایلام-مهران
۱۶:۴۹ | ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
اجاره خودرو
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا عنوان کرد:

افزایش 49درصدی خودروها در ایلام-مهران

پرشین خودرو: جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه تردد خودروها در مسیر ایلام به مهران طی 24 ساعت گذشته 49 درصد افزایش‌یافته است، از رانندگانی که به سمت مرز بین‌المللی مهران درحرکت‌اند خواست با احتیاط و بدون عجله و شتاب رانندگی کنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار موسی امیری، اظهارکرد: با توجه به افزایش حجم تردد زائران به سمت مرز مهران، ترافیک در همه جاده‌های استان ایلام منتهی به این مرز سنگین است و در 2 روز گذشته شاهد ترافیک سنگین ولی روان در جاده ایلام - مهران بودیم که در برخی مواقع موجب کندی تردد خودروها بود ضمن اینکه حجم زیاد خودروها ترافیک سنگینی نیز در مبادی ورودی شهر مهران ایجاد کرده است.

وی تأکید کرد: پلیس راهور در قالب قرارگاه ترافیکی اربعین، سازو کارهای لازم برای افزایش ایمنی و ساماندهی ترددها، سازمان‌دهی پارکینگ‌ها و فراهم کردن امکان انتقال زائران از پارکینگ‌ها به پایانه مرزی مهران را انجام داده است.

امیری گفت: با توجه به افزایش ترددها در جاده ایلام به مهران از رانندگان وسایل نقلیه عمومی و شخصی درخواست داریم بدون عجله رانندگی کرده و در صورت خستگی رانندگی نکنند چون ممکن است این عامل موجب افزایش خطر تصادف برای خود و دیگران شود.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیس راهور
نظر بینندگان
!
!
!