دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۵۷ | ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
راه‌اندازی 7جایگاه سیار سوخت در مرز
۱۶:۵۷ | ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
اجاره خودرو

راه‌اندازی 7جایگاه سیار سوخت در مرز

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از راه‌اندازی ۷ جایگاه سیار سوخت در مرز با عراق خبر داد و گفت: قیمت فروش گازوئیل در مبادی مرزی لیتری ۳۰۰ تومان تعیین شده است.

سید ناصر سجادی گفت: هم اکنون ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی در آستانه ایام اربعین حسینی در آماده باش قرار دارد و هیچ گونه نگرانی به منظور تامین سوخت خودروها به ویژه در مناطق غربی و مبادی مرزی با عراق وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به نصب و راه اندازی 7 جایگاه سیار عرضه بنزین و گازوئیل در مبادی مرزی با عراق، صتریح کرد: این جایگاه‌های عرضه سوخت در مرز مهران چهار دستگاه، مرز چزابه دو دستگاه و مرز شلمچه یک دستگاه در مدار بهره برداری قرار گرفته است.

این مقام مسئول با اعلام اینکه تاکنون نشست هماهنگی با نمایندگان وزارت کشور، سپاه پاسداران، شهرداری‌ها و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برگزار شده است، تصریح کرد: این جلسات به منظور برنامه ریزی برای آماده سازی زیر ساخت‌ها و سوخت رسانی به صورت شبانه روزی در مسیر حرکت زائرین حسینی برگزار شده است.

به گفته وی، براساس تصویب مصوبه تعیین نرخ عرضه گازوئیل به اتوبوس‌های شرکت واحد، شناوری‌های مسافربری در خرمشهر به ازای هر لیتر ۳۰۰ تومان (سه هزار ریال) و با استفاده از کارت‌های سوخت ویژه در مجاری عرضه امکان پذیر است.

سجادی اظهارداشت: در حال حاضر وضعیت موجودی سوخت انبارها مطلوب است و هم اکنون بنزین، نفت سفید و گازوئیل به مقدار کافی در انبارهای نفت در این استان‌ها ذخیره سازی شده است.

منبع: مهر

برچسب ها:
بنزین
نظر بینندگان
!
!
!