جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۷ | ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
توانایی بالای ایران در تولید قطعات سوخت پاک
۱۴:۰۷ | ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
اجاره خودرو
یک فعال صنعت سی.ان.جی در گفت و گو با «پرشین خودرو» مطرح کرد:

توانایی بالای ایران در تولید قطعات سوخت پاک

پرشین خودرو: یک فعال صنعت سی.ان.جی می گوید در حال برنامه ریزی هستیم تا یک نمایشگاه از توانایی های صنعت سی.ان.جی کشور در قالب بین المللی را در سال 2017 در ایران برگزار کنیم.

سید محمدرضا حسینی در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب افزود: برخی از همکاران کم لطفی نسبت به صنعت سی.ان.جی کشور دارند و تصور می کنند صنعت پیشرویی در کشور محسوب نمی شود اما به واقع اینطور نیست.

وی ادامه داد: کسی منکر ضعف ها و کمبود ها در صنعت سی.ان.جی و محصولات متعلق به آن نیست ولیکن همه می دانند که ایران تنها کشور خاورمیانه است که توانایی ساخت قطعات گاه سنگین و پیچیده مربوط سوخت پاک را دارد و به نظر من نباید این توانایی را دست کم گرفت.

حسینی یادآور شد: امیدواریم تا زمان برپایی این نمایشگاه آمادگی لازم را کسب کنیم تا بتوانیم خود را به عنوان یک قطب محسوس و ارزنده قطعات C.N.Gدر جهان مطرح کنیم.

این فعال صنعت سی.ان.جی در کشور عنوان کرد: تصور می کنیم اگر صنایع داخلی مشارکت و همدلی بیشتری از خود نشان دهند به طور قطع می توانیم راندمان بیشتری از خود در جهان نشان دهیم به خصوص که بحث این نمایشگاه جدی تر شده و خوشتر است تولید کنندگان صنایع داخلی که سازنده قطعات سی.ان.جی در کشور هستند دست در دست هم دهند و توانایی های خود را در قالب پیشرفته نمایش دهند تا حرفی در سی.ان.جی دنیا برای گفتن داشته باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سی.ان.جی
نظر بینندگان
!
!
!