شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۶ | ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
اولین قدم رقیب مرموز تسلاموتورز
۱۴:۴۶ | ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
اجاره خودرو

اولین قدم رقیب مرموز تسلاموتورز

پرشین خودرو: یک شرکت نوپای کالیفرنیایی با هدف به چالش کشیدن برتری تسلا موتورز در بازار خودروی برقی، کارخانه یک میلیارد دلاری خود را رونمایی کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت فارادی فیوچر اعلام کرده است سرمایه گذاری در این کارخانه که نزدیک لاس وگاس نوادا قرار دارد، نخستین فاز برای این شرکت جدید محسوب می‌شود که هنوز خودرویی به بازار عرضه نکرده است.

تسهیلات تولید فارادی فیوچر 4500 شغل در منطقه ایجاد خواهد کرد و تیم این شرکت متشکل از 400 مهندس و مدیر سابق شرکتهای تسلا و ب ام و است.

شرکت فارادی فیوچر که در جنوب کالیفرنیا مستقر است، جزییات چندانی درباره طرحهای خود یا حتی حامیان مالی اش برملا نکرده است.

بر اساس گزارش ریلکس نیوز، فارادی فیوچر قصد دارد نمونه اولیه خودروی برقی خود را در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرف کننده که ماه ژانویه در لاس وگاس برگزار می‌شود، به نمایش بگذارد.

شرکت تحقیقاتی "سی بی اینسایتس" اعلام کرده که یکی از سرمایه گذاران در فارادی فیوچر، یک کارآفرین چینی به نام جیا یوتینگ است.

این شرکت نام خود را از مایکل فارادی گرفته که کاشف القای الکترومغناطیسی است و حدود دو سال از تاسیس آن می‌گذرد با اینهمه تا این اواخر اطلاعات چندانی درباره فارادی فیوچر وجود نداشت و به تدریج زمزمه هایی درباره این شرکت خودروسازی مرموز در دنیای خودرو به گوش رسید.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تسلا موتورز
نظر بینندگان
!
!
!