شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۲ | ۱۳۹۰/۰۵/۱۷
نجم الدین روز خبرنگار را تبریک گفت
۰۹:۳۲ | ۱۳۹۰/۰۵/۱۷
گرندکس

نجم الدین روز خبرنگار را تبریک گفت

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با صدور پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و سخت کوشان عرصه اطلاع رسانی کشور تبریک گفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، پیام تبریک نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت روز هفدهم مرداد روز خبرنگار درپی می آید:

جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی ست هرکه آگه تربود جانش قوی است

دانایی موهبتی الهی است که از قلم، سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت، نقش می زند. از این روی روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و در یک کلام اصحاب رسانه ها، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند.

روز خبرنگار، یادآور انسان هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می کنند.

تولید اطلاعات در جوامع امروزی مهم ترین زیر ساخت تصمیم سازی های هوشمندانه و نظارت پیوسته بر نحوه اجرای آن هاست. بدین ترتیب نشر اطلاعات، چراغ پر فروغی را می ماند که راه بالندگی و پیشرفت را پیش روی انسان های مشتاق می نهد.

توسعه این مرز و بوم تحقق نخواهد یافت مگر به همت انسان های سخت کوش و پرتلاش، تیزهوش و دوراندیش، صادق و منصف و آنان که بی آلایش در قاموس قلم خبرنگاری، سختی های کار را به جان خریده تا با همدلی و وحدت روشنی بخش راه باشند و شناخت آسیب ها، آفرینش موضوع های بدیع، مسیر تحول، بالندگی و توسعه و استقلال صنعتی میهن اسلامی را تسریع نمایند.

سنگینی سختی کار، خطرات احتمالی و مسوولیت های اجتماعی شما عزیزان بر کسی پوشیده نیست، از این رو به حرمت قلم و شهدای آن و به احترام حقیقت بر خود فرض می دانم ضمن گرامی داشت این روز عزیر ارادت و تکریم خود را نسبت به شما پیشگامان دانایی در عرصه اطلاع رسانی کشور اعلام دارم.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!