دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
احتمال بازگشایی مدارس در روز دوشنبه
۱۲:۳۱ | ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
اجاره خودرو

احتمال بازگشایی مدارس در روز دوشنبه

پرشین خودرو: هنگامی که در منزل خود در حال انجام بازی‌های ویدیویی هستید شاید نامحتمل ترین اتفاق ممکن تصادف با یک اتومبیل و آسیب دیدن شما باشد، اما این واقعه‌ای است که در آمریکا رخ داده است.

به گزارش «پرشین خودردرباره وضعیت آلودگی هوا و تشکیل جلسه کمیته اضطرار، اظهار داشت: میزان آلایندگی شهر تهران کاهش یافته است و اگر تا بعدازظهر این روند ادامه پیدا کند، مدارس تعطیل نخواهند شد.

وی گفت: اگر سازمان هواشناسی و وزارت بهداشت و درمان اعلام هشدار آلودگی هوا را بکنند، جلسه کمیته اضطرار تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

هاشمی گفت: درحال حاضر وضعیت هوا در ناسالم قرار دارد و قطعاً اگر میزان آلایندگی‌ها افزایش یابد و به مرز اضطرار برسیم، تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

استاندار تهران بیان داشت: هنگامی که ترافیک و تردد در خیابان‌ها کم‌تر شود، شاهد کاهش آلودگی هوا نیز خواهیم بود. باید موتورسیکلت‌ها و خودروهای شخصی کم‌تر در سطح شهر تردد داشته باشند.

هاشمی گفت: طرح زوج و فرد نیز از در منازل اجرایی می‌شود و خودروهایی که وارد محدوده این طرح شوند، جریمه خواهند شد و خودروهای دودزا نیز متوقف و جریمه می‌شوند.

وی بیان داشت: به خاطر مشکلاتی که در دولت گذشته نیز وجود داشت، هیچ اتوبوس جدیدی به حمل‌ونقل عمومی اضافه نشد و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نیز برای ورود اتوبوس‌های جدید اقدام کردند.

استاندار گفت: قطعاً توسعه حمل‌ونقل عمومی در کاهش آلودگی هوای شهر تهران، تأثیرگذار است. درحال حاضر ما در وضعیت تحریم قرار داریم و اگر در دی‌ماه امسال تحریم‌ها لغو شود، وضعیت حمل‌ونقل عمومی بهتر خواهد شد و بالطبع آلودگی هوا نیز کاهش می‌یابد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آلودگی هوا
نظر بینندگان
!
!
!