چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۶:۵۶ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
پربیننده‌ترین اخبار جمعه 2 دی ماه
۰۶:۵۶ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
اجاره خودرو
«برف» همچنان پیشتاز است؛

پربیننده‌ترین اخبار جمعه 2 دی ماه

پرشین خودرو: در این مطلب گزیده ای از پربیننده ترین اخبار جمعه 4 دی ماه را مشاهده می‌کنید

مدیرعامل ایساکو از تمدید طرح ویژه زمستانی خدمات پس از فروش ایران خودرو تا 20 دی ماه خبر داد.


تیگو5، خودرو جدید مدیران خودرو با خدمات پس از فروش VIP به خریداران فروخته خواهد شد.


رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه قیمت جهانی بنزین با توجه به قیمت کنونی نفت زیر هزار تومان است، گفت:رقابتی شدن عرضه بنزین در وضع کنونی نشان می دهد که قیمت آن باید کاهش یابد.


تصادف رانندگی درمحورپلدختر- اسلام آباد غرب دراستان لرستان 5 کشته برجای گذاشت .


ادامه فعالیت یک شرکت امداد خودرویی با وجود تعلیق پروانه


در طی کلیپی کوتاه که در فضای مجازی منتشرشده 9 مرد پشت دو میز پیک نیک چرخ‌دار(!) نشسته و در یکی از تقاطع‌های شلوغ شهر پِرت استرالیا توقف می‌کنند و پس از سبز شدن چراغ راهنمایی به راهشان ادامه می‌دهند.


رئیس پلیس راهور پایتخت با تایید خبر مرگ یکی از پرسنل راهور بر اثر ایست قلبی، به سابقه بیماری ریوی وی اشاره کرد و گفت: با توجه به تاثیر آلودگی هوا،‌ نمی‌توان ارتباط مستقیمی میان این حادثه دردناک و آلودگی هوا، پیش از انجام اقدامات کارشناسی عنوان کرد.


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این که 21 ایستگاه اندازه گیری آلودگی هوا که در 21 نقطه شهر تهران مستقر هستند، میزان آلودگی هوای تهران را به صورت روزانه اندازه گیری می کنند، گفت: هر گاه میزان آلایندگی از شاخص 100 عبور کند، هوا برای افراد حساس همچون بیماران، سالمندان و کودکان، ناسالم خواهد بود و در صورت عبور این میزان از شاخص 150، هوا برای عموم افرادی که در شهر زندگی می کنند، ناسالم خواهد شد.


سازمان کشورهای صادرکننده نفت(اوپک) اعلام کرد در سال ۲۰۴۰ حدود 94 درصد خودروها در جهان از سوختهای نفتی استفاده خواهند کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
اخبار پربیننده
نظر بینندگان
!
!
!