چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آغاز طرح تشدید برخورد با موتورسواران
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
اجاره خودرو
مصادیق توقیف موتورسیکلت تشریح شد؛

آغاز طرح تشدید برخورد با موتورسواران

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به طرح تشدید برخورد با تخلفات موتورسواران به تشریح مصادیق توقیف موتورسیکلت‌ها پرداخت و گفت: توقیف موتورسیکلت‌ به مدت یک هفته تا یکماه در انتظار متخلفان است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح تشدید برخورد با تخلفات موتورسواران در سطح شهر تهران توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با قدرت، در حال اجراست و مأموران پلیس راهور فاتب با کلیه تخلفات موتورسیکلت‌ سواران با قاطعیت برخورد می‌کنند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به استقرار 22 دستگاه کفی در سطح معابر شهر تهران اشاره و بیان داشت: حرکت موتورسواران در پیاده‌رو یا در جهت مخالف مسیر، عدم استفاده از کلاه ایمنی، ایجاد صدای عمدی ناهنجار و حمل بار غیرمتعارف از جمله این تخلفات است.

سرهنگ مرادی سایر تخلفات مدنظر پلیس راهور را عبور از چراغ قرمز، تردد در خط ویژه حرکت اتوبوس، حرکت نمایشی مارپیچ و تک‌چرخ توسط موتورسیکلت‌سواران عنوان کرد.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد چگونگی برخورد پلیس راهور با این دسته از تخلفات خاطر نشان کرد: هر کدام از تخلفات عنوان شده در زمره مصادیق توقیف موتورسیکلت محسوب شده و پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن اعمال قانون نسبت به توقیف موتورسیکلت‌ها به مدت یک هفته تا یکماه اقدام خواهد کرد.

منبع: فارس

نظر بینندگان
!
!
!