جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
همه مقاطع تحصیلی فردا دایر است
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
اجاره خودرو

همه مقاطع تحصیلی فردا دایر است

پرشین خودرو: نشست کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوا تصمیم گرفت همه مقاطع تحصیلی فردا در استان تهران دایر باشد، اما مسابقات ورزشی که مقرر شده بود فردا در استان تهران برگزار شود، لغو شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، نشست کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوای تهران در محل استانداری تهران با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های مختلف برگزار شد.

در این نشست مطرح شد که به دلیل نرسیدن میزان آلاینده‌ها به بالای 150 و به دلیل اینکه مدارس و دبستان‌ها تاکنون نیز از موارد آموزشی خود عقب مانده‌اند و امکان جبران آنها برای آموزش و پرورش سخت است بنابراین تعطیلی مدارس را برای فردا نخواهیم داشت.

همچنین در این نشست درباره مسابقات ورزشی فردا تصمیم گرفته شد تمام مسابقات ورزشی در سطح استان تهران مانند لیگ فوتبال لغو شود و ورزش مدارس و ورزش صبحگاهی تعطیل شود.

همچنین اگر برای روز دوشنبه براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی، شرایط بحرانی بود زوج و فرد از درب منزل از روز دوشنبه انجام شود که تصمیم نهایی در این مورد براساس اظهار نظر پلیس راهور خواهد بود.

همچنین مصوب شد فروش طرح ترافیک روزانه فعلاً متوقف شود، معادن شن و ماسه و کارگاه‌های عمرانی استان تهران نیز فردا و پس‌فردا تعطیل است.

همچنین جلسه کمیته اضطرار برای تصمیم گیری در مورد روز دوشنبه فردا ساعت ١٢ در استانداری تهران تشکیل می‌شود.

منبع: فارسبرای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

برچسب ها:
آلودگی هوا
نظر بینندگان
!
!
!