چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۳۵ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
خبرهایی از خودروهای اقساطی سایپا
۱۴:۳۵ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
اجاره خودرو

خبرهایی از خودروهای اقساطی سایپا

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا درخصوص تحویل خودرو به متقاضیان تسهیلات 25 میلیون تومانی گفت: تاکنون37 هزار دستگاه خودرو توسط سایپا، تحویل مشتریان شده و 15 هزار دستگاه خودرو نیز به‌صورت امانی در نمایندگی‌ها موجود است تا پس از تاییدیه بانک های عامل، تحویل مشتریان شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، رضا تقی زاده با بیان مطلب فوق، افزود: تحویل خودروهای طرح تسهیلات 25 میلیون تومانی با روند خوبی در حال انجام است و مشتریان به مرور خودروهایشان را پس از تاییدیه بانک های عامل تحویل خواهند گرفت.

وی با اشاره به اینکه سرعت ثبت‌نام متقاضیان در این طرح بالا بود و این امر باعث بروز مشکلاتی در زمان‌بندی اجرای طرح شد، اظهار کرد: با این حال روزانه اسناد دو تا سه هزار متقاضی تنزیل و به موازات آن، خودروهای ثبت نامی تحویل مشتریان می‌شود.

به گفته ی معاون بازاریابی و فروش سایپا، بیشترین فروش محصولات گروه سایپا در طرح تسهیلات 25 میلیون تومانی مربوط به انواع پراید و تیبا با حدود 48 هزار دستگاه بوده است و در مجموع 61 هزار و 500 دستگاه از محصولات گروه سایپا عرضه شده است.

تقی زاده افزود: بر اساس اولویت ثبت نامی و تاییدیه های بانک های عامل، دراین طرح تاکنون 22482دستگاه خودرو گروه ایکس 100، 6971 دستگاه خودرو از گروه ایکس 200، 2512دستگاه تندر 90 و پارس تندر ، 204 دستگاه خودرو برلیانس و 5292 دستگاه خودرو وانت نیسان تحویل مشتریان شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: با دریافت تاییدیه ها از سوی بانک های عامل، گروه خودروسازی سایپا بتواند هرچه سریعتر و طی 15 روز آینده، خودروهای ثبت نامی در این طرح را به مشتریان تحویل نماید و این پروژه به اتمام رسد.برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!