شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
سایپا برند محبوب مازندرانی ها
۱۳:۲۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
اجاره خودرو

سایپا برند محبوب مازندرانی ها

پرشین خودرو: مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در بازدید از نمایشگاه صنعت خودرو مازندران، یکی از دلایل حضور گروه سایپا در این نمایشگاه را اهمیت استان مازندران در فروش محصولات گروه سایپا دانست.

به گزارش «پرشین خودرو»، رضا تقوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مازندران با بیان مطلب فوق افزود: بر اساس سیاست های کلان گروه خودروسازی سایپا به منظور معرفی محصولات جدید، حضور در نمایشگاه های صنعت خودرو از برنامه های مهم وجدی سایپا است.

وی با بیان اینکه در راستای توسعه محصول از این به بعد سالیانه دو تا سه محصول جدید به سبد محصولات گروه سایپا افزوده خواهد شد، تاکید کرد: نمایشگاه های صنعت خودرو محلی است که می توانیم به صورت مستقیم و رو در رو از نظرات مشتریان و خریداران مطلع شویم و برای انتخاب محصولات جدید و معرفی روش های فروش از نظرات آنان استفاده نمائیم و متقابلا مشتریان و خریداران نیز با توانمندی های گروه سایپا بیشتر آشنا می شوند و این تعامل دوسویه به نوعی برای گروه سایپا مثمر ثمر بوده و کمک کننده است.

تقوی افزود: مازندران به لحاظ فرهنگی، جمعیتی و اقلیمی همواره برای گروه سایپا از اهمیت خاصی برخوردار بوده است چراکه مازندران جزء پنج استان پر فروش محصولات گروه سایپا است و این موضوع دلیلی مضاعف برای حضور سایپا در این نمایشگاه بوده است.

مدیر بازاریابی و فروش گروه سایپا با اشاره به شرایط خاص فروش محصولات ویژه استان مازندران همزمان با برگزاری نمایشگاه خودرو گفت: شرایط ویژه فروش با امتیازات خاص برای مردم شریف و خونگرم مازندران و برای محصولات سایپا 131، تیبا، گروه برلیانس، تندر 90 و پارس تندر ایجاد شده و این شرایط صرفا برای هموطنان ساکن در این استان و تا پایان دی ماه سال جاری ادامه دارد.

گفتنی است نمایشگاه صنعت خودرو مازندران 7 تا 11 دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در قائم شهر از ساعت 15 تا 21 پذیرای علاقمندان می باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!