دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
اطلاعات جدید از لکسس LF-LC
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
اجاره خودرو

اطلاعات جدید از لکسس LF-LC

پرشین خودرو: به تازگی اطلاعاتی از مدل تولیدی لکسس LF-LC منتشر شده است. گفته می شود مدل تولیدی لکسس LF-LC بلو کانسپت با نام لکسس LC 500 شناخته خواهد شد. طیف مدل های این خودرو شامل دو نسخه LC 500 و LC 500h خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، تصاویر فاش شده از نمونه های آزمون این خودرو نشان می دهند که طراحی و سبک مدل تولیدی لکسس LF-LC کانسپت بسیار شبیه به کانسپت آن خواهد بود. جدیدترین تصاویر فاش شده از این خودرو چراغ های عقب L شکل با چراغ های راهنمای عمودی در کناره ها را نشان می دهند.
گزارشات حاکی از آن است که مدل تولیدی لکسس LF-LCکاملا بر اساس پلتفرم مدولار TNGA جدید ساخته نخواهد شد. قسمت پشت این خودرو ترکیبی از پلتفرم مدولار جدید خواهد داشت اما از شاسی آلومینیومی در جلو نیز بهره می برد.
لازم به ذکر است که مدل تولیدی لکسس LF-LC با موتورهای احتراقی و هیبریدی موجود خواهد بود. مدل پایه LC 500 از موتور 5.0 لیتری 2UR-GSE دمش طبیعی V8 بنزینی به کار رفته در لکسس RC F و GS F بهره خواهد برد. مدل LC 500h این خودرو با موتور 3.5 لیتری V6multi-hybrid و قدرت کلی 320 اسب بخار عرضه می شود. موتور الکتریکی این مدل به تنهایی قدرت 217 اسب بخار خواهد داشت. هر دوی این مدل ها از گیربکس ده سرعته اتوماتیک گرفته شده از Aisin بهره می برند.
مدل تولیدی لکسس LF-LC بلو کانسپت در نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی 2016 در دیترویت رونمایی جهانی خواهد شد.برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لکسوس
نظر بینندگان
!
!
!