شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
تداوم روزهای «پاک» در پایتخت
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
اجاره خودرو

تداوم روزهای «پاک» در پایتخت

پرشین خودرو: معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفی هوای پایتخت با قرار گرفتن بر روی عدد 42 همچنان در شرایط پاک است.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمد رستگاری افزود: میزان غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون، در ساعت هشت صبح امروز نسبت به روز گذشته با سه عدد کاهش بر روی 42 (شرایط پاک) قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: میزان غلظت آلاینده های منواکسید کربن نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته 26 و ذرات معلق کمتر از 10 میکرون نیز با شش عدد کاهش از 30 به 24 رسید.
معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: ایستگاه های فرمانداری شهرری با 83 ، اقدسیه(منطقه 1) و شهرری (منطقه 20) نیز هر دو با عدد 63 بیشترین میزان آلودگی هوا در 24 ساعت گذشته را داشتند.
رستگاری گفت: ایستگاه های دانشگاه شهید بهشتی و شهرک چشمه نیز با شاخص 15 و 12 پاک ترین مناطق جوی شهر تهران در این مدت بودند.
شاخص کیفیت هوا، Air Quality Index) AQI) شاخصی برای تعیین روزانه کیفیت هوا و میزان ارتباط آن با سطوح سلامتی افراد است.
بر این اساس معیار سطح اهمیت بهداشتی شاخص کیفیت هوا (AQI) به ترتیب از صفر تا 50 در شرایط پاک (سبز)، 51 تا 100سالم ( زرد )، 101 تا 150 ناسالم برای گروه حساس(نارنجی)، 151 تا 200 ناسالم (قرمز)، 201 تا 300 بسیار ناسالم (بنفش) و 301 تا 500 در شرایط خطرناک (ارغوانی) تعیین شده است.

منبع: ایرنابرای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!