جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
پاسخ پلیس به انتقاد از آموزش رانندگی
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
اجاره خودرو
تا 40 ساعت آموزش در آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی الزامی است؛

پاسخ پلیس به انتقاد از آموزش رانندگی

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی در پاسخ به انتقاد نماینده دادستان کل کشور نسبت به صدور آسان گواهی نامه رانندگی ، گفت: 20 تا 40 ساعت آموزش تئوری و عملی در آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی ارایه می شود و صدور گواهی نامه به راحتی نیست.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار تقی مهری افزود: در گذشته آموزشگاه راهنمایی و رانندگی برای تعلیم رانندگی وجود نداشت اما اکنون در تمام شهرها آموزشگاه وجود دارد و ساعت ها آموزش تئوری و عملی ارایه می شود.
وی ادامه داد: این کلاس های آموزشی توسط کارشناسان و مربیانی که ممیزی شده و مور تایید هستند برگزار و گواهی نامه صادر می شود.
مهری اضافه کرد: افرادی که به تازگی گواهی نامه می گیرند حق ندارند تا یک سال خارج از شهر از وسیله نقلیه تردد کنند و اگر تردد کنند، حتما جریمه می شوند.
رئیس پلیس راهور ناجا در مورد ارایه طرح حذف محدوده طرح زوج و فرد در تهران به شورای عالی ترافیک، گفت: پیشنهادی ارایه شده بود مبنی بر حذف این طرح که مورد تصویب واقع نشد.
سرهنگ هویدا تزار رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور نیروی انتظامی چندی پیش گفت: افرادی که در آزمون گواهینامه رانندگی قبول شده اند، مجاز به رانندگی با برگه آموزشگاه نیستند، بر این اساس رانندگی با این برگه ممنوع است.
رانندگی با برگه آموزشگاه رانندگی ممنوع است.


منبع: ایرنا


برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیس راهور
نظر بینندگان
محمدرضا
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۰۶/۱۳
یه درخواستی از مسولین دارم اونم اینه که وقتی متوسطه دوم ۳ساله شده است پس لطفا سن گواهی نامه را هم ۱۷تمام بشود تا اگر کسی به دانشگاه اطراف میرود دیگر پول های آنچنانی برای سرویس و اژانس ندهد.محمد هستم از شهرستان های اطراف تهران پیام میدهم.
!
!
!