سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
واژگونی مرگبار پژو در شمال تهران
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
اجاره خودرو

واژگونی مرگبار پژو در شمال تهران

پرشین خودرو: رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از واژگونی مرگبار یک‌دستگاه سواری پژو 206 در بزرگراه یادگار امام (ره) خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ مراد مرادی در این‌باره گفت: حوالی ساعت 23:50 شب گذشته یک‌دستگاه سواری پژو206 در مسیر جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) در حال حرکت بود که حوالی بزرگراه نیایش از مسیر اصلی خود منحرف و پس از برخورد با گاردریل واژگون شد.

وی با بیان اینکه رانندگی این خودرو را فردی به نام «حمید» بر عهده داشت، گفت: متاسفانه جوانی 20 ساله به نام «فرهاد» به علت شدت جراحات وارده و به تایید عوامل اورژانس در دم جان خود را از دست داد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، علت این حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد.

همچنین سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این‌باره گفت: این خودرو سه سرنشین داشت و پس از آنکه عوامل گر.ه نجات سه، به محل اعزام شدند مشخص شد که در این خودرو سه مرد جوان گرفتار شده بودند که تا قبل از رسیدن آتش‌نشانان دو نفر از آنها را مردم خارج کرده و نفر سوم در خودرو گرفتار شده بود.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به برش قطعات خودرو و خارج کردن جوان محبوس کردند، گفت: پس از اتمام عملیات و ایمن سازی محل، محل حادثه برای بررسی‌ علت در اختیار عوامل پلیس راهور قرار گرفت و آتش نشانان در ساعت 1:09 بامداد امروز به عملیات خود خاتمه دادند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!