شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۴ | ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
دریافت گواهی نامه استاندارد مدیریت رسیدگی به شکایات توسط سایپایدک
۱۳:۲۴ | ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
اجاره خودرو

دریافت گواهی نامه استاندارد مدیریت رسیدگی به شکایات توسط سایپایدک

پرشین خودرو: سایپا یدك به عنوان اولین شرکت ایرانی در عرصه خدمات پس از فروش موفق به دریافت استاندارد مدیریت رسیدگی به شکایات مبتنی بر ISO10002:2004 از شركت TUVNORD شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، این استاندارد مدیریتی با تکیه بر درک اهمیت شکایات مشتریان، ارائه و استقرار یک نظام مناسب به منظور ناسایی توقعات و انتظارات مشتریان، تجزیه و تحلیل نظرات آنها و در نهایت ارائه بازخورد به منظور بهبود خدمات را فراهم می کند.

حمیدرضا نبئی مدیر ارتباطات و مدیر پروژه استقرارایزو 10002 سایپا یدك عنوان كرد: سیستم ها و استانداردها ابزاری هستند که می توان با کمک آنها در جهت تحقق سریعتر اهداف و آرمانها و رسیدن به نقطه مطلوب در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتری گام برداشت.

وی گفت: شرکت سایپا یدك بعنوان یك شركت خدماتی با بیش ار سه میلیون مشتری در سراسر کشور مسئولیت سنگینی بر عهده دارد که با جاری سازی استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲ در این شركت مشتریان در کوتاهترین مدت می توانند حقوق قانونی خود را مطالبه کنند.

مدیر ارتباطات سایپا یدك خاطر نشان کرد: این شرکت هدف اصلی و آرمان واقعی خود را کسب رضایت و وفاداری مشتری تعریف کرده و ارائه خدمات مطلوب، مطابق نظر مشتری را در تمامی سطوح سازمانی دنبال می كند.

وی با بیان اینکه مشتریان بهترین مشاوران این شرکت هستند تاکید کرد: شرکت سایپا یدك با دریافت و جاری سازی سیستم ایزو ۱۰۰۰۲ (رسیدگی به شکایات) از نظرات مشتریان به عنوان مشاوران امین و کم هزینه بهره‌مند خواهند شد.

وی تاکید کرد: تجربه نشان داده است شرکت هایی که شکایت، نقد و انتقاد مشتریان را نه تنها به عنوان تهدید تلقی نکرده بلکه از آن به عنوان یک فرصت استفاده می‌کنند همواره توانسته اند به سطوح بالای تعالی سازمانی دست یابند.

وی رویکرد شركت سایپا یدك در دریافت استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲ را، بهره گیری از نظرات مشتریان به عنوان مشاوران امین و پاسخگویی به انتظارات و نیاز های مشتریان توصیف کرد.

نبئی همچنین گفت: بر اساس فرآیندهای این استاندارد مشتری سریعتر می تواند شکایات و نارضایتی خود را از بابت خدمات اعلام کرده و مراحل کاری خود را در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری کند.

وی در پایان گفت: پروژه های زیادی در راستای تعالی سازمانی و سرآمدی در شرکت سایپا یدك تعریف شده است و همچنین در آینده نزدیک با راه اندازی چندین طرح مهم مکانیسم های ارتباطی این شرکت با مشتریان تسهیل خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!