شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۶:۲۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
۰۶:۲۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
اجاره خودرو
خودروی لوکس فرانسوی در راه ایران

برنامه‌ریزی «PSA» برای حضور در ایران

پرشین خودرو: با توجه به فعالیت مجدد گروه خودروسازی PSA در ایران به‌نظر می‌رسد که این گروه رویکرد متفاوتی برای حضور در ایران خواهد داشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، PSA از سه برند پژو، سیتروئن و دی اس تشکیل شده است. پژو نقش خودروی اقتصادی، سیتروئن برند نیمه لوکس و دی‌اس برند لوکس این گروه خودروسازی را تشکیل می‌دهند.

طبق اخبار دریافتی PSA قصد دارد با برنامه‌ریزی متفاوتی در بازار ایران حاضر شود به‌همین منظور تشکیل یک شرکت مشترک با ایران خودرو را در دستور کار قرار داده است و در سال آینده چند محصول جدید را با همکاری ایران خودرو به بازارعرضه می‌کند. همچنین برنامه‌های توسعه و عرضه محصولات سیتروئن را نیز با گروه سایپا دنبال می‌کند. اما در بحث خودروهای لوکس با همکاری گروه آرین، برند لوکس دی‌اس را به‌صورت CBU به بازار ایران وارد خواهد کرد.

عرضه خودروهای برند لوکس دی اس با نظارت کامل گروه PSA و رعایت بالاترین سطح استاندارد‌های این برند در ایران اتفاق خواهد افتاد. دی اس گران‌ترین و لوکس‌ترین برند خودرویی فرانسه با چهار مدل به بازار ایران خواهد آمد. دو مدل خودروی شاسی‌بلند، یک سدان و یک هاچ‌بک سایز بزرگ لژیونرهای دی‌اس در ایران خواهند بود.

منبع: دنیای اقتصاد

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!