دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
لکسس LC 500 رونمایی شد
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
اجاره خودرو
زلزله 8 ریشتری لکسس برای آلمانی ها

لکسس LC 500 رونمایی شد

پرشین خودرو: پس از شایعات فراوان، تصاویر پیش فرض و جاسوسی بالاخری لکسس از جدیدترین محصول خود یعنی LC 500 رونمایی کرد تا بتواند جسارت ژاپنی خود را به رخ جهانیان بکشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، این کوپه با عملکرد بالا به صورت 2+2 نفره و در دو نسخه معمولی و هیبریدی در دسترس خواهد بود. مدل اصلی از یک موتور 8 سیلندر 5.0 لیتری با تنفس طبیعی با قدرت 477 اسب بخار و گشتاور 530 نیوتن متر سود می‌برد. این موتور با یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک که توسط Aisin توسعه یافته جفت می‌شود که می تواند در کمتر از 5/4 ثانیه سرعت خود را به 100 کیلومتر بر ساعت برساند.

برای تولید این خودرو بیش از سه سال در واحد تحقیق و توصعه برای مطالعه زمان گذاشته شد و در نهایت خودرویی طراحی شد که برندگی خطوط آن همانند تیغ می باشد. در طراحی این خودرو همکاری بین تیم های تحقیق و توسعه و مهندسین لکسس به اوج خود رسید تا جایی که این خودرو به عنوان سمبلی از طراحی ها معرفی شد.

از سویی ممکن است یک موتور 8 سیلندر 4.0 لیتری جدید با توربوشارژر الکتریکی دوقلو نیز در مدل LC F قرار گیرد که نیرویی 612 اسبی برای آن پیش بینی می‌شود که قدرتمندترین لکسس تاریخ را شکل می‌دهد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لکسوس
نظر بینندگان
!
!
!