سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۱۳ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۸
تویوتا هیبریدی انتخاب اول اروپائیان
۱۷:۱۳ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۸
اجاره خودرو
فروش هیبریدی های تویوتا در اروپا افزایش یافت

تویوتا هیبریدی انتخاب اول اروپائیان

پرشین خودرو: تویوتا موتور اروپا 874.000 وسیله نقلیه در سال 2015 به فروش رساند كه از این میان 209.000 دستگاه آن سهم خودروهای هیبریدی بوده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودروهای هیبریدی در مقایسه با خودروهای گازسوز فروش چشمگیرتری دارند. به گونه ای كه مدل های تویوتا و لكسس هیبریدی سالانه 17% افزایش فروش دارند.
خودرو هیبرید لكسس در اروپا 64000 دستگاه به فروش رسانده كه توانسته است 20% ركورد فروش ثبت نماید.
عملكرد بالای خودرو تویوتا سهم 71% فروش را به خود اختصاص داده كه نسبت به سال قبل 6% افزایش فروش داشته است. مجموع فروش خودروهای هیبریدی در اروپای غربی چیزی نزدیك به 3/1 كل فروش این كمپانی بوده است.
در رده فروش خودروهای هیبرید، فروش 72.000 دستگاه در سال 2015 به ثبت رسیده كه رشد 23% نسبت به سال گذشته داشته است . طی آمارهای واصله مشخص شد كه در هر 3 یاریس فروخته شده 1 دستگاه آن هیبرید بوده است.
در بین خودروهای هیبرید، خودرو هیبرید آریوس (Arius) در حوزه فروش بسیار موفق ظاهر شده است كه فروش 78.500 دستگاه از این خودرو و آمار موفق رشد 12% سالیانه گواه این امر است. بیش از نیمی از خودروهای فروخته شده آریوس در كمپانی تویوتا آریوس می باشد.
امروزه خودروهای هیبرید به علت صرفه جویی در هزینه ها بسیار مقرون به صرفه می باشد واستقبال و افزایش فروش این خودرو حاكی از این موضوع است.
برای آشنایی با نماینده تویوتا در ایران و محصولات تویوتا در ایران اینجا را کلیک کنید.
 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایرتویا
نظر بینندگان
!
!
!