چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
نامه 3 خاندان به فولکس واگن
۱۵:۴۹ | ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
گرندکس

نامه 3 خاندان به فولکس واگن

پرشین خودرو: سه خانواده تاجر پیشه و کارآفرین ایران برای دریافت نمایندگی فولکس واگن یا ایجاد خط تولید برخی از محصولات این شرکت در ایران، تقاضای خود را برای بزرگ‌ترین خودروساز اروپا ارسال کردند.

به گزارش «پرشین خودرو»، تقاضا برای تولید و عرضه خودروهای آلمانی به اوج خود رسیده تا جایی که بخش خصوصی کشور خواهان سرمایه‌گذاری برای تولید و عرضه محصولات فولکس‌واگن شده و تقاضای خود را برای این شرکت بزرگ اروپایی ارسال کرده است.

سه خاندان فردوس، گرامی و دیلمی به عنوان مالکان شرکت‌های ماموت، گلستان و گلدیران با ارسال تقاضانامه‌هایی جداگانه خواستار همکاری با فولکس واگن شده‌اند.

این سه خانواده در کنار فعالیت‌های اقتصادی خود چند سالی است که به وارات خودرو نیز روی آورده‌اند شرکت‌های معتبری را به ثبت رسانده اند.

ماموت که عمدتا در خودروهای نیمه سنگین فعالیت می کند قصد دارد با شرکا مان که یکی از زیر مجموعه‌های فولکس است به همکاری بپردازد ضمن آنکه برخی شنیده ها حاکی از آن است که خاندان فردوس برخی رایزنی‌‌ها را برای تولید خودروهای سواری فولکس نیز آغاز کرده‌اند.

نام خانواده گرامی با هیوندایی و کیا موتورز کره، گره خورده است. این خانواده اصیل که از دیر باز در صنعت غذایی فعال بوده سال‌هاست که با تاسیس دو شرکت اطلس خودرو و آسان موتور به واردات انواع محصولات کیا و هیوندایی روی آورده‌اند. شاید به خاطر موفقیت در عرضه این دو خودرو باشد که گرامی ها تصمیم به اخذ نمایندگی دیگری کرده و خواستار همکاری به یک خودروساز آلمانی شده‌اند.

خانواده دیلمی نیز که در واردات لوازم خانگی و صوتی و تصویری فعال است و با اخذ نمایندگی ال‌جی، شرکت گلدیران را به ثبت رسانده، در اواخر سال 89 اقدام به واردات خودرو ام جی از چین کرد و حال قصد دارد در فضای پساتحریم خودروی با کیفیت‌تری را وارد بازار خودرو ایران کند.

به غیر از این سه خانواده اصیل، ایران خودرو، گروه خودروسازی چابهار و کرمان خودرو نیز برای تولید و عرضه محصولات فولکس در حال مذاکره هستند.

برخی منابع آگاه از ارسال 250 تقاضانامه شرکت‌های ایرانی برای همکاری با شرکت فولکس‌واگن خبر داده‌اند.

منبع: اقتصادنیوز

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
فولکس واگن
نظر بینندگان
رضا
vote
۳
vote
۱۳۹۴/۱۰/۳۰
سلام منظور از خانواده های اصیل چیست؟ ایا وارد کنندگان خودخواه ومنفعت طلب که فقط در فکر سود ومنافع خود به هر قیمت میباشند را خانواده های اصیل باید بنامیم کسانی که با تغییر نرخ ارز بیشترین سود را کسب کردند و از انواع منافع سود بردند خانواده های اصیل هستند ؟ در همه این شرکتها فقط هدف سود بیشتر به هر قیمت موج میزند لطفا خانواده های اصیل رو به خانواده های زحمت کش و بی ادعایی مثل ماموران زحمت کش شهرداری و... نسبت دهید
!
!
!