پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
مرگ روزانه 5ایرانی در سوانح‌رانندگی
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
اجاره خودرو

مرگ روزانه 5ایرانی در سوانح‌رانندگی

پرشین خودرو: رییس نخستین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل‌ونقل جاده‌ای در بستر آمایش سرزمین از جان باختن روزانه پنج نفر در سوانح رانندگی جاده‌های کشور خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شاهرخ رنجبربهادری دقایقی پیش در نخستین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل‌ونقل جاده‌ای در بستر آمایش سرزمین که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در جریان است، اظهار داشت: نتایج و دستاوردهای این سمپوزیوم در قالب بیانیه اجرایی به ارایه راهکارهایی می‌پردازد که امید است اجرایی شود.

وی تصریح کرد: نخستین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل‌ونقل جاده‌ای در بستر آمایش سرزمین در سه پانل با ارایه سخنرانی و سه کارگاه عملی برگزار می‌شود و امید است منجر به نتایج مطلوبی شود.

این مسئول تصریح کرد: امروز راه و جاده از مهم‌ترین مسایلی است که باید بدان توجه شود و نخستین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل‌ونقل جاده‌ای در بستر آمایش سرزمین نیز درصدد این است تا به بررسی علل و راه‌های کاهش سوانح رانندگی و تلفات جانی و خسارت‌های مالی ناشی از تصادفات بپردازد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه سالانه هزاران نفر در جهان بر اثر وقوع سوانح رانندگی جان خود را از دست می‌دهند که این امر بسیار تاسف‌آور است، بیان داشت: ایران بین کشورهای مختلف جهان در این بخش رتبه بالایی دارد و بر اساس آمارهای موجود در این بخش باید به گونه‌ای تلاش کرد تا از تلفات و خسارت‌های ناشی از سوانح کاسته شود.

رنجبربهادری بیان کرد: 247 هزار نفر در 10 سال اخیر جان خود را در سوانح رانندگی در کشور از دست داده‌اند و در سال گذشته به تنهایی 17 هزار نفر قربانی سوانح رانندگی در جاده‌های کشور شده‌اند.

رییس نخستین سمپوزیوم ملی ارتقای ایمنی حمل‌ونقل جاده‌ای در بستر آمایش سرزمین ادامه داد: آمارها نشان می‌دهد روزانه پنج نفر و هر ساعت دو نفر در سوانح رانندگی کشور جان خود را از دست می‌دهند و این آمار نگران کننده است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!