چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
امیدواریم کیفیت افزایش یابد
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
اجاره خودرو
رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان:

امیدواریم کیفیت افزایش یابد

پرشین خودرو: رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: امیدواریم انعقاد قراردادهای همکاری با خودروسازان خارجی باعث ارتقای کیفیت خودروهای داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شود.

به گزارش «پرشین خودرومحمد جعفری اظهار کرد: خوشبختانه تحریم‌های خارجی لغو شده و خودروسازان می‌توانند نسبت به همکاری با خودروسازان خارجی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه با ارتباط با خودروسازان خارجی می‌توان مشکل کیفیت خودروهای داخلی را حل کرد، خاطرنشان کرد: به دنبال همکاری با خودروسازان خارجی، خودروسازان باید تولید خودروهای قدیمی را متوقف و کیفیت برخی دیگر از محصولات را نیز ارتقا دهند.

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: صنعت خودروی ایران در سال‌های گذشته دچار نوعی رکود شده بود که پایین بودن تنوع تولید خودروهای داخلی از نشانه‌های این رکود است.

وی افزود: انعقاد قراردادهای همکاری مشترک با خودروسازان خارجی مانند قرارداد با پژو باعث می‌شود خودروسازان از وضعیت رکودی خارج شده و نسبت به افزایش تنوع تولید محصولات اقدام کنند.

جعفری با بیان اینکه خودروسازان داخلی باید هدف خود را صادرات محصولاتشان به کشورهای خارجی قرار دهند، تصریح کرد: در آن صورت کیفیت خودروهای تولیدی در کشور تضمین شده و مصرف‌کنندگان داخلی نیز می‌توانند از خودروهایی با کیفیت مناسب استفاده کنند.

منبع: ایسنا

نظر بینندگان
!
!
!