سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
فروش محصولات ایران‌خودرو با پلاک «95» آغاز شد
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
اجاره خودرو

فروش محصولات ایران‌خودرو با پلاک «95» آغاز شد

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت ایام الله دهه مبارك فجر فروش نقدی و اعتباری محصولات خود با مدل سال 95 را آغاز كرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل 95 ویژه دهه مبارك فجر محصولات خانواده پارس، خانواده 405، خانواده 206، خانواده سمند، خانواده تندر، رانا، دنا و آریسان عرضه می شود كه وانت آریسان دوگانه سوز و تندر پیكاپ هشت میلیون ریال و تندر 90 اتوماتیك 25میلیون ریال كارت هدیه خواهند داشت.

در این طرح فروش، رانا با گارانتی سه سال یا 50 هزار كیلومتر پیمایش عرضه خواهد شد. خودروها در رنگ های متنوع عرضه شده و تحویل آن ها 20 روزه خواهد بود.

براساس این گزارش طرح فروش اعتباری با مدل 95 ویژه دهه مبارك فجر نیز از روز سه شنبه آغاز شده و هموطنان می توانند محصولاتی از خانواده 405، خانواده 206، خانواده سمند، سورن، رانا، تندر پیكاپ و دنا را با پرداخت 50درصد قیمت نهایی محصول خریداری كنند. رقم پیش پرداخت برای سه محصول رانا، آریسان و تندر پیكاپ 40درصد بوده و مابقی در چند فقره چك پرداخت خواهد شد. تحویل خودروها در طرح فروش اعتباری یك ماهه است.

هموطنان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزییات این طرح های فروش به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر كشور و یا آدرس اینترنتی www.ikco.ir مراجعه كنند.

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!