چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۳ | ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
کامیون‌های فولکس به بورس میرود؟
۱۱:۴۳ | ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
اجاره خودرو

کامیون‌های فولکس به بورس میرود؟

پرشین خودرو: تنها چند روز پس از این‌که گروه خودروسازی فولکس واگن ناچار شد به دلیل رسوایی آلایندگی دیزلی انتشار درآمد‌های سالانه را به تاخیر بیندازد، مقامات واحد کامیون‌سازی این شرکت از احتمال خریداری شدن یا حتی عرضه عمومی سهام خبر دادند.

به گزارش «پرشین خودرو»، یک سخنگوی واحد کامیون فولکس واگن به رویترز اظهار کرد: ما همه گزینه‌ها را درباره توسعه فعالیت به خارج، احتمال خریداری شدن و همچنین عرضه عمومی سهام در بورس باز گذاشته‌ایم.

فولکس واگن در فوریه سال 2014 آندراس رنچلر، مدیر سابق دایملر را استخدام کرد تا با ادغام فعالیت‌های خودروهای سنگین MAN و اسکانیا و ترکیب این دو با خودروهای تجاری فولکس واگن یک شرکت کامیون‌سازی جهانی را بنا کند.

از آن زمان گروه خودروسازی فولکس واگن درگیر رسوایی تقلب در تست‌های آلایندگی دیزلی شده و ناچار شده است برای برآورد هزینه دقیق پاکسازی این رسوایی، نشست سالانه سهامداران و انتشار گزارش درآمد‌های کل سال خود را به تاخیر بیندازد.

براساس گزارش رویترز، نشریه "منیجر مگزین" به نقل از منابع آگاه شرکت گزارش داده بود فولکس واگن ممکن بود در واحد واگن سازی خود تغییراتی دهد تا به صورت یک شرکت مستقل از گروه اصلی فعالیت کند.
منبع: ایسنا

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فولکس
نظر بینندگان
!
!
!