یكشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
ایساکو می خواهد به کیفیت خدمات اهمیت دهد
۱۱:۳۵ | ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
مدیرعامل ایساکو در گفت و گو با «پرشین خودرو»؛

ایساکو می خواهد به کیفیت خدمات اهمیت دهد

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو) اعتقاد دارد چنانچه بین 766 نمایندگی این شرکت که در حال ارائه خدمات به متقاضیان هستند تعداد کمتری نمایندگی برتر داشته باشیم بسیار بهتر است که نمایندگان بسیار اما کم کیفیت داشته باشیم که خدمات آنها زیر حد استاندارد باشد.

سید رضا حسینی در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با بیان این مطلب افزود: ایساکو تغییرات گسترده ای را آغاز کرده که هدف آن جلب بیشتر رضایت مشتریان و البته ارائه کیفیت بالا به مشتریان است.

وی در همین رابطه ادامه داد: در ایساکو نظر غالب بر این است که کیفیت ارائه خدمات مدمنظر قرار داده شود تا کمیت آن، به همین علت در تلاش هستیم تا خدمات ارائه شده در نهایت منجر به رضایت واقعی مشتریان شود.

این مقام مسئول در شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو اظهار کرد: اینکه عنوان می شود خدمات هزینه است قدر مسلم نمی تواند مورد قبول ما باشد البته خدمات می تواند کسب و کار پر درآمدی باشد منتهی به دلیل تحریم ها و شرایط خاص کشور، بخشی از مراجعات شبکه به سمت خدمات غیر تخصصی رفته است البته در تلاش هستیم تا این خدمات خارج از شبکه به شبکه باز گردانده شود که مطمئنا با بازگشت خدمات، این فرایند سود آور هم خواهد شد.

وی همچنین در خصوص توسعه شبکه خدمات پس از فروش خاطرنشان کرد: توسعه کیفی از اهم برنامه های شرکت است هر چند توسعه کمی نیز مورد نظر است اما معتقدیم بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پتانسیل موجودی شرکت را قدرتمند کنیم تا در نهایت استفاده را برای ارائه بهترین خدمات داشته باشیم و البته در کنار آن بحث توسعه را نیز دنبال کنیم.

برچسب ها:
ایساکو
نظر بینندگان
!
!
!