دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
آخرین اخبار از طرح نوسازی تاکسی‌ها
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
اجاره خودرو
سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور خبر داد:

آخرین اخبار از طرح نوسازی تاکسی‌ها

پرشین خودرو: سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی در شهرهای کشور از آغاز ثبت نام جایگزینی تاکسی های فرسوده تولید سال 1384 از روز دوشنبه سوم اسفندماه در سراسر کشور از طریق دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و افزود: در طرح نوسازی تاکسی های مدل 83 به پائین حدود 52 هزار متقاضی ثبت نام کرده اند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مهران کفاش گفت: با توجه به برنامه ریزی های دولت برای نوسازی 90 هزار دستگاه تاکسی فرسوده، در زمان های تعیین شده در بهمن ماه امسال حدود 52 هزار تاکسی فرسوده تولید قبل از سال 1383 در این طرح ثبت نام نمودند.

وی افزود: با توجه به درخواست‌های مالکان تاکسی برای نوسازی تاکسی‌های تولید سال 84، با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مقرر شد ثبت‌نام برای جایگزینی این تاکسی‌ها طی روزهای 3 تا 6 اسفندماه، با هر شماره پلاکی، از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام شود.

سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی در شهرهای کشور همچنین اضافه کرد: در این مرحله از خودروهای ون تولید سال 84 به قبل و خودروهای سانحه دیده مدل بالاتر از 84 هم ثبت‌نام به عمل می‌آید.

کفاش در خاتمه مدارک لازم برای ثبت نام را شامل اصل سند خودرو (برگ سبز)، اصل کارت خودرو، اصل کارت ملی مالک خودرو، اصل پروانه بهره برداری، اصل پروانه فعالیت ذکر نمود و افزود: در این طرح 20 میلیون تومان وام با نرخ 16 درصد با بازپرداخت طی 48 ماه و پنج میلیون تومان هم برای اسقاط تاکسی فرسوده به تاکسی داران پرداخت می شود.

منبع: ایسنا

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسیرانی
نظر بینندگان
!
!
!