شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
کدام خودروها مجوز طرح لازم ندارند؟
۱۶:۵۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
اجاره خودرو

کدام خودروها مجوز طرح لازم ندارند؟

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، گفت: آمبولانس های شهر تهران به عنوان خودروهای امدادی از پرداخت عوارض برای تردد در طرح ترافیک معاف شدند

به گزارش «پرشین خودرو»، رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران، در رسیدگی به اعتراض فرمانداری تهران به مصوبه تعیین نرخ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک در سال 95، اظهار کرد: هم اکنون آمبولانس های 115 شهر تهران به دلیل ورود به محدوده طرح ترافیک جریمه می شوند در حالی که خودروهای آتش نشانی و پلیس نه طرح ترافیک می گیرند نه جریمه می شوند.

وی با اشاره به اینکه آمبولانس ها نیز خودروهای امدادی هستند و باید همانند خودروهای آتش نشانی، بدون پرداخت عوارض، مجاز به تردد در محدوده طرح ترافیک باشند، گفت: در جدول تهیه شده برای طرح ترافیک، آمبولانس های 115 در ردیف سوم تعریف شده اند از این رو پیشنهاد می شود که خودروهای امدادی به ردیف یک این جدول منتقل شود. مشمولین ردیف یک، نیازی به استفاده از مجوز طرح ترافیک ندارند و تردد آنها مجاز است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، تاکید کرد: آمبولانس های شهر تهران در شرایط اضطرار به مردم خدمات می دهند و باید به عنوان خودروهای امدادی مشمول تردد رایگان در محدوده طرح ترافیک باشند.

پیشنهاد حافظی برای آمبولانس های اورژانس 115 شهر تهران به رای گذاشته شد و با موافقت سایر اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.

منبع: خبرآنلاین

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
طرح ترافیک
نظر بینندگان
!
!
!