شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
طرح اتوبوسرانی برای استقبال از بهار
۱۴:۵۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
اجاره خودرو

طرح اتوبوسرانی برای استقبال از بهار

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اقدامات این شرکت در طرح استقبال از بهار را تشریح کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، پیمان سنندجی درباره برنامه‌های طرح استقبال از بهار شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با توجه به در پیش بودن روزهای پایانی سال و افزایش تعداد مسافران در خطوط اتوبوسرانی تهران، تدابیر ویژه‌ای جهت سهولت جابجایی شهروندان محترم به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی با اشاره به بسیج کلیه امکانات ناوگان اتوبوسرانی در خطوط مختلف، ادامه داد: از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۴ لغایت ۰۱/۰۱/۹۵ اتوبوس‌های این شرکت به تعداد کافی و لازم، نسبت به جابجایی شهروندان محترم در سطح شهر تهران مبادرت خواهند کرد.

سنندجی با تاکید براینکه با برنامه‌ریزی به عمل آمده نسبت به نظافت مینی بوس‌ها و اتوبوس‌ها به صورت ویژه اقدام و کلیه اتوبوس‌ها شب‌ها شستشو و ضد عفونی خواهند شد، اظهار کرد: ناوگان خطوط شبانه کماکان طبق برنامه و از ساعت ۲۲الی ۶ بامداد به فعالیت خود ادامه داده و نسبت به تقویت آن نیز اقدام لازم به عمل خواهد آمد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اعلام افزایش ساعت کار اتوبوس‌ها جهت رفاه حال شهروندان، خاطرنشان کرد: رانندگان تلاشگر شرکت واحد از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۴ در شیفت عصر در خطوط عادی اتوبوسرانی منتهی به مراکز خرید تا ساعت ۲۴ و در خطوط شبانه سامانه اتوبوس‌های تندرو در مسیر‌های (تهرانپارس - میدان آزادی) - (پایانه علم و صنعت - پایانه خاوران) - (پایانه خاوران - میدان آزادی) - (پایانه جنوب - پایانه شهید افشار) - (میدان راه آهن - پایانه تجریش) – (میدان آزادی - دانشگاه علوم وتحقیقات پونک) – (پایانه لاله-پایانه متروجوانمرد قصاب) نیز به جابجایی شهروندان محترم مبادرت خواهند کرد.

وی با تاکید براینکه دو خط شبانه راه آهن – امام خمینی (ره) و ترمینال جنوب – میدان فردوسی نیز با تمام ظرفیت در خدمت شهروندان خواهند بود، بیان کرد: در اولین روز سال نو در پایانه‌ها و توقفگاه‌های جمعی شرکت واحد اقدام به توزیع شیرینی خواهد کرد.

سنندجی اظهارکرد: به منظور رفاه حال شهروندان جهت عزیمت به حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مزار شهدای گرانقدر و زیارت اهل قبور در روز پنج شنبه آخر سال سرویس‌های ویژه‌ای از پایانه‌ها و میادین بزرگ سطح شهر از جمله آزادی - انقلاب اسلامی - رسالت - خراسان - راه آهن - شوش - شهرری - خزانه بخارائی -نازی آباد - خاوران – محمدیه - فلکه‌های اول ودوم تهرانپارس-ابوذر-تهرانسر-شهرک ولیعصر-دولت آباد و صادقیه به سمت بهشت زهرا (س) و برگشت آنهابه مبادی اولیه برقرار خواهد شد، ضمن آنکه خطوط منتهی به بهشت زهرا (س) با توجه به میزان متقاضیان سفر تقویت خواهند شد.

پیمان سنندجی اضافه کرد: با عنایت به ترافیک سنگین معابر پایتخت به ویژه در روزهای اسفند ماه حداکثر توان ناوگان اتوبوسرانی تهران در خدمت شهروندان محترم بوده و از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۴ تا پایان سال کلیه کارکنان اجرایی اعم از اتوبوسرانان و عوامل فنی و پشتیبانی با آماده باش کامل به سرویس‌دهی مشغول خواهند بود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از شهروندان درخواست کرد، با مدیریت زمان سفر و عدم استفاده از وسایل نقلیه شخصی و بهره‌گیری از ناوگان حمل و نقل شهری زمینه خدمت رسانی مطلوب‌تر را برای خدمت گزاران در شرکت واحد فراهم کنند.

منبع: ایلنا

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!