سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
پرداخت جرایم‌رانندگی نوبه‌ای شد
۱۵:۴۶ | ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
اجاره خودرو

پرداخت جرایم‌رانندگی نوبه‌ای شد

پرشین خودرو: رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در راستای خدمات رسانی بیشتر به هموطنان، امکان پرداخت نوبه ای یا مرحله ای جرائم رانندگی را در سایت راهور 120 فراهم کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ «احمد کریمی اسد» در خصوص درخواست هموطنان مبنی بر ایجاد نوعی تسهیلات برای پرداخت مرحله ای یا نوبه ای جرائم معوقه رانندگی بیان داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در راستای خدمات رسانی بیشتر به هموطنان و در پاسخ به این درخواست شرایطی را در سایت راهور 120 فراهم کرده تا امکان پرداخت نوبه ای یا مرحله ای جرائم رانندگی فراهم شود.

وی ادامه داد: برای بهره گیری از این ظرفیت که نوعی خدمت رسانی غیرحضوری به صورت سهل و آسان محسوب می شود، لازم است هموطنان با ورود به سایت راهور 120 در قسمت بالای سایت، سمت راست صفحه که انواع خدمات غیرحضوری پلیس راهور وجود دارد، قسمت استعلام تخلفات رانندگی را فعال کرده و با استفاده از اطلاعات کارت خودرو و کد امنیتی اعلام ریزمیزان تخلفات پلاک وسیله نقلیه به همراه تمامی مشخصات برای هر ردیف تخلف را مشاهده کنند.

رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا تصریح کرد: در این بخش مجددا در قسمت بالا سمت راست صفحه ،نحوه پرداخت نیز درج شده است که به کاربر اجازه می دهد جرائم رانندگی خود را به صورت انتخابی و مرحله ای پرداخت کنند.

سرهنگ کریمی اسد گفت: با انتخاب حالت چند تایی تعداد تخلفاتی که مورد نظر کاربر خواهد بود، مشخص و با دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت همانند سایر قبوض از طریق دستگاه های خودپرداز یا درگاه های اینترنتی بانک های عامل می توانند نسبت به پرداخت جرائم رانندگی خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: هموطنان می توانند با ارسال vin خودروی خود به شماره پیامک 1101202020 از نتیجه موفق پرداخت خود اطلاع پیدا کنند.

منبع:ایلنا

برای دریافت آخرین اخبار از طریق "تلگرام" به کانال اختصاصی «پرشین خودرو» telegram.me/persiankhodro بپیوندید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جرایم رانندگی
نظر بینندگان
!
!
!