سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
با کمترین هزینه در شهرگردش کنید
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
اجاره خودرو

با کمترین هزینه در شهرگردش کنید

پرشین خودرو: تهران شهر بزرگی است؛ آنقدر بزرگ که بنا به گفته امرودی، معاون اجتماعی شهرداری تهران، «38 روز زمان لازم است تا از جاذبه‌های این شهر بازدید داشته باشید». با این حال ایام تعطیلی نوروز فرصت خوبی است تا حداقل از فضاها و مکانهایی که به سلیقه ما نزدیکتر است بازدید داشته باشیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، نوروز فرصت خوبی برای گشت و گذار همراه با خانواده است؛ فرصتی که می‌توان با یک برنامه درست و منطقی از آن بیشترین بهره را برد، می‌توان با دوست و خانواده سفری به سبزی بوستانها داشت، به دل کوه پناه برد و حتی زیارتی از امامزاده‌ها و مساجد داشت و یا اینکه سفری بر زمان گذشته و حال داشت و یا بازدیدی از موزه‌های شهر.

در میانه این سیر و سفرها، حمل و نقل عمومی به خصوص اتوبوس می‌تواند گزینه خوبی برای استفاده باشد و بر همین اساس شرکت واحد اتوبوسرانی ضمن هماهنگی و همکاری با ستاد گردشگری و تهرانگردی نوروز مستقر در شهرداری تهران، اقداماتی را به منظور اطلاع رسانی محیطی و آگاهی بخشی به مسافران و شهروندان تهرانی انجام داده است.

بر همین اساس، ایجاد شرایط آسان تر برای استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی از طریق تهران کارت، تهیه و چاپ نقشه خطوط و پایانه‌های اتوبوسرانی و توزیع آن بین مهمانان و شهروندان تهرانی، نصب پوسترها و توزیع بروشورهای اطلاع رسانی مراکز تفریحی، موزه‏‌ها و اماکن تاریخی شهر تهران از طریق ستاد مرکزی گردشگری شهرداری تهران، از جمله اقدامات اتوبوسرانی است.

قطعا اتوبوس آن هم در روزهای بدون ترافیک تهران، فرصتی را برای شما فراهم می‌کند تا با کمترین هزینه در شهر گردش کنید و چشم بر جهان دیدنی‌های شهر بگشایید. پس فرصت را غنیمت شمارید.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سفر نوروزی
نظر بینندگان
!
!
!